Spotkania Zarządu Samorządu Uczniowskiego z gospodarzami klas dotyczące organizacji andrzejek

Andrzejki szkolne są imprezą, która cieszy się dużą sympatią wśród uczniów. Jednak, aby była udana trzeba ją dobrze zorganizować. Z tą myślą odbyły się  popołudniowe spotkania robocze SU z gospodarzami klas I - VI. Pierwsze z nich odbyło się 28.10.2016, zaś drugie 17.11.2016. Miejscem spotkań była biblioteka szkolna.

Podczas pierwszego spotkania obecni byli organizatorzy zabawy: p. Izabella Ryńska - Pieluchowska, opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Kasia i p. Wojciech oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Justyna Strawa. Został omówiony scenariusz andrzejek, strona organizacyjna oraz był czas na propozycje uczniów.

Drugie spotkanie obejmowało gospodarzy klas IV - VI i dotyczyło organizacji popołudniowej  zabawy andrzejkowej. Uczniowie zgłaszali do p. Kasi jaką wróżbę andrzejkową chcieli by poprowadzić, a przewodniczący Marcin Baran zbierał wszystkie propozycje muzyczne. Wychowankowie zadeklarowali chęć samodzielnego wykonania potrzebnych im rekwizytów, a niektórzy mieli już przygotowane materiały.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaangażowani w organizację imprezy i stanęli na wysokości zadania.

Dziękujemy!

Samorząd Uczniowski z opiekunami