Spotkanie zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły

W dniu 21.10.2016 odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły: Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1- Panią Agnieszką Pindel i Wicedyrektorami: Panią Irminą Bieńkowską oraz Panem Tomaszem Szadkowskim. Podczas spotkania przewodniczący Marcin Baran przedstawił propozycje uczniów dotyczące szkolnego życia, a Pani Dyrektor  życzliwie wytłumaczyła wychowankom, jakie są możliwości realizacji tych postulatów. Podczas rozmowy panowała bardzo miła, przyjazna atmosfera, uczniowie czuli się bezpiecznie i swobodnie. Dzieci zostały zachęcone do działania i realizowania wraz z opiekunami swoich pomysłów np. „ciastkowy piątek”.

W imieniu Zarządu Samorządu Uczniowskiego i opiekunów bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za wspaniałe spotkanie, zrozumienie, życzliwość i ogromne serce okazywane każdego dnia.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Zespół Szkolno-Przedszkolny