NAJLEPSZY SPOSÓB NA UDANY DZIEŃ

O tym, że wystarczy się mocno do kogoś przytulić, a świat stanie się piękniejszy zdradził w sekrecie niedźwiadkowi jego tata. Przytulanie jest potrzebne, wiedzą o tym wszyscy, chociaż nie wszyscy o tym pamiętają. O magicznej mocy przytulania czytały świetlikom panie z Biblioteki Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim. Pani Agnieszka S. i pani Ania K. na podstawie książeczki pt. „Proszę mnie przytulić” przeprowadziły ciekawe  zajęcia czytelnicze.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci mogły poznać historię dwóch niedźwiadków ojca i syna, którzy przemierzając las przytulają każdego, kogo spotkają na swojej drodze.Pełna humoru a zarazem wzruszająca opowieść o tym, że jeden mały, ale płynący z głębi serca gest, może zmienić bardzo wiele w życiu każdego człowieka.

E. Ładniak