Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

BAJKOWY KOROWÓD

     W dniu 26 października 2016 roku z okazji obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych  odbyło się w naszej szkole spotkanie integracyjne pod hasłem „Bajkowy Korowód”. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich klas O – III. Celem głównym przedsięwzięcia było uświadomienie wartości książki w życiu każdego człowieka  i jak ważnym i atrakcyjnym miejscem jest biblioteka szkolna. Przygotowane  przez uczniów przepiękne ilustracje do wybranych bajek stanowiły dekorację na sali forum. Na początku spotkania nastąpiła prezentacja bohaterów książkowych przez poszczególne klasy. Wśród nich byli: Czerwony Kapturek, Kot w Butach, Kopciuszek, Jaś i Małgosia, Królewna Śnieżka, Brzydkie Kaczątko, Calineczka i wiele innych. Następnie, przy dźwiękach znanej piosenki „Witajcie w naszej bajce” ruszył bajecznie kolorowy korowód z transparentami, wykrzykując hasła – rymowanki zachęcające  do czytania. Wspólna zabawa była uwieńczeniem tego magicznego spotkania. Na zakończenie zaproszono uczestników na inne atrakcje  do biblioteki, m. in.: akcję „Magiczny Kubeczek”, quiz błyskawiczny o bibliotece i książce z nagrodami niespodziankami, wystawę poświęconą Wielkim Polakom: papieżowi Janowi Pawłowi II i ks. Janowi Twardowskiemu oraz wystawkę „Książki dedykowane bibliotece”.

Organizatorzy: Katarzyna Dobruk, Wanda Kępska, Alicja Kosińska i Przemysław Miścikowski dziękują wszystkim uczniom i wychowawcom za wspólne świętowanie.    

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.