Sukces pozaszkolny uczennicy klasy va Marty Witek

Z przyjemnością informujemy, ze uczennica naszej szkoły Marta Witek w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez Nowodworski Ośrodek Kultury zajęła III miejsce.

Temat konkursu „Polska w bieli i czerwieni” nie należał do łatwych. Mimo, że technika pracy była dowolna, ograniczenia dotyczyły doboru kolorów. Można było użyć tylko 3 barw, w tym bieli i czerwieni.

Marta wykonała wspaniałą pracę, przedstawiającą panoramę Warszawy ze Starówką, Zamkiem Królewskim widzianą z przeciwległego brzegu Wisły, a na pierwszym planie purpurowy fortepian, niewątpliwie kojarzący się z wielkim polskim kompozytorem Fryderykiem Chopinem.

To kolejny, ale na pewno nie ostatni sukces uczennicy kl. 5a Marty Witek. Młodej artystce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

n-l plastyki Aneta Lodzik