Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października 2016r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Społeczność uczniowska wraz z opiekunami licznie zebrała się w bajecznie kolorowej, jesiennie udekorowanej sali forum. Klasy 3e i 6c, pod kierunkiem wychowawczyń p. Anety Lodzik i p. Joanny Dzieni, przygotowały bogaty program artystyczny. Recytowane wiersze były słowami podziękowań dla nauczycieli za ich ciężką pracę i trud wychowawczy. W przygotowanie wierszy włączyły się także klasy integracyjne p. Grażyny Nurczyńskiej i p. Anny Warchoł.

Uroczystość uświetniło wiele wesołych piosenek, dwie z nich wykonał chór szkolny pod kierunkiem p. Anny Kłosowskiej oraz zespół najzdolniejszych wokalistów z klas trzecich. Uczniowie klasy 6c przedstawili zabawne scenki z życia szkolnego, a Iskierki z 3e w rewelacyjnej rewii mody zaproponowały stroje dla nauczycieli na przyszły rok, tak, aby na przerwach można było bez trudu „wytropić nauczyciela”. Program artystyczny uatrakcyjniły występy taneczne Delfinów z 3d oraz układ z wstęgami uczennic klas trzecich pod kierunkiem p.Bogusławy Dalgiewicz i p.Anny Warchoł.

Na zakończenie słowa wdzięczności skierował do pracowników szkoły przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, po czym zostali oni obdarowani laurkami i drobnymi upominkami wykonanymi przez dzieci.

Po uroczystości pani dyrektor Agnieszka Pindel i Przewodnicząca Rady Rodziców p. Justyna Strawa gratulowały artystom i ich opiekunom udanego występu, a kadrze pedagogicznej życzyły sukcesów w życiu osobistym.

Wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości serdecznie dziękujemy.

Aneta Lodzik i Joanna Dzienia

Zespół Szkolno-Przedszkolny