Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

  • -

Jesienna integracja klasy 4a

           Żeby miło rozpocząć nowy rok szkolny uczniowie klasy 4a razem ze swoimi nauczycielkami już 22 września wyruszyli na ciekawą wycieczkę do Rucianego-Nidy. Na miejscu czekało ich sporo atrakcji, z których największymi były kilkugodzinny rejs jachtami po jeziorze Bełdany oraz ognisko z kiełbaskami. Chętni uczniowie na chwilę zamienili się  nawet miejscami ze sternikami! Obcując z niezwykle piękną przyrodą Mazur,wszystkim za szybko! minął czas. :) Ciemną nocną – zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń – bezpiecznie wróciliśmy do Nowego Dworu Mazowieckiego.

           30 września, z okazji Dnia Chłopaka, wybraliśmy się na pizzę do restauracji w hotelu Versal. Takie spotkania to nie tylko miłe chwile spędzone w wybornym towarzystwie, lecz także nauka kulturalnego spożywania posiłków w miejscach publicznych.

           Poza tym, w sobotę, 1 października w godzinach popołudniowych i wieczornych odbyło się ognisko integrujące uczniów, ich rodziców i panie nauczycielki. Wychowawczyni zamówiła doskonałą pogodę, więc wystarczyło wziąć tylko ze sobą dobre humory – i tak się stało! Oprócz tradycyjnego śpiewania przy ognisku i pieczenia kiełbasek, wszyscy mieli  możliwość toczyć się po łące w wielkich, plastikowych, nadmuchanych kulach zorbing, pograć w olbrzymiego twistera i zjeść (zrobioną na miejscu) watę cukrową. Cieszy fakt, że do zabawy włączyli się i rodzice, i nauczycielki. Zaczęła się też tworzyć klasowa piosenka – podobno do VIII klasy ma mieć 52 zwrotki! (póki co – są 3, ale za to jakie! :)) Wiadomo, że dzieci śpiewają pięknie, ale okazało się, że równie pięknie śpiewają także ich rodzice! :) Na przeciąganie liny i skoki w workach nie starczyło już czasu – przełożyliśmy je na następne ognisko.       

Tak, to była prawdziwa integracja!

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.