Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

Osiągnięcia sportowe reprezentacji chłopców PG2 przy ZSP1, w roku szkolnym 2018/2019

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych 26.09.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Uczniowie klas 3

Kubiak Dawid 1 miejsce

Czapla Wiktor 2 miejsce

Chomicz Adrian 4 miejsce

Skiba Bernard 5 miejsce

Stefański Bartłomiej  6 miejsce

Wieczorek Jakub 7 miejsce

Pierścieniak Konrad 11 miejsce

Siwek Kacper 13 miejsce

Uczniowie klas 8

Giżyński Arkadiusz 1 miejsce

Kalinowski Oliwer 5 miejsce

Roszkowski Norbert  7 miejsce

Dutkiewicz Kacper 8 miejsce

Uczniowie klas 7

Kucharuk Piotr 1 miejsce

Barczak Mikołaj 2 miejsce

Kunczyński Kacper 4 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w sztafetowych biegach przełajowych 28.09.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Chomicz Adrian

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej 

Wieczorek Jakub

Pierścieniak Konrad

Siwek Kacper

Giżyński  Arkadiusz

Kucharuk Piotr

Tomaszek Olaf

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce w tych zawodach

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych 1.10.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Uczniowie klas 3:

Kubiak Dawid 1 miejsce

Czapla Wiktor 2 miejsce

Skiba Bernard 8 miejsce

Chomicz Adrian 9 miejsce

Stefański Bartłomiej  10 miejsce

Uczniowie klas 8

Giżyński Arkadiusz 2 miejsce

Uczniowie klas 7

Kucharuk Piotr  6 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w sztafetowych biegach przełajowych 3.10.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Chomicz Adrian

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej 

Wieczorek Jakub

Pierścieniak Konrad

Siwek Kacper

Giżyński  Arkadiusz

Kucharuk Piotr

Filipowicz Bartłomiej

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce w tych zawodach

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa rejonu Legionowo w sztafetowych biegach przełajowych 11.10.18

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Chomicz Adrian

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej 

Wieczorek Jakub

Pierścieniak Konrad

Siwek Kacper

Giżyński  Arkadiusz

Kucharuk Piotr

Filipowicz Bartłomiej

Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce w tych zawodach

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce nożnej 10.09.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Pierścieniak Konrad

Rosiński Norbert

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Fabryc Bartosz

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Ziółkowski Jakub

Reprezentacji naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Rafał Kleniewski

 

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w piłce nożnej

Naszą szkołę reprezentowali:

Pierścieniak Konrad

Rosiński Norbert

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Fabryc Bartosz

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Ziółkowski Jakub

Drejka Mateusz

Reprezentacji naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Rafał Kleniewski

 

Mistrzostwa rejonu Legionowo w piłce nożnej 17.10.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Pierścieniak Konrad

Rosiński Norbert

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Fabryc Bartosz

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Ziółkowski Jakub

Drejka Mateusz

Reprezentacji naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Wojciech Stecyna

 

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce koszykowej 20.11.18

Naszą szkołę reprezentowali:

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej

Wieczorek Jakub

Kunczyński Kacper

Filipowicz Bartłomiej

Tomasiak Mikołaj

Drejka Mateusz

Baran Marcin

Pszkit Sebastian

Kalinowski Oliwer

Wielocha Maciej

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa ZSP-1 w tenisie stołowym 16.01.19

W finale zawodów udział wzięli:

Drejka Mateusz

Stefański Bartłomiej

Czapla Wiktor

Pieluchowski Miłosz

Wyniki zawodów:

1miejsce - Czapla Wiktor

2miejsce - Stefański Bartłomiej

3miejsce - Pieluchowski Miłosz

Tym samym powyżsi zawodnicy zakwalifikowali się do reprezentacji szkoły w Mistrzostwach gminy Nowy Dwór Mazowiecki w tenisie stołowym.

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był pan mgr Mariusz Tyczyński

 

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w tenisie stołowym 18.01.19

Naszą szkołę reprezentowali:

Czapla Wiktor

Stefański Bartłomiej

Pieluchowski Miłosz

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce siatkowej 13.03.19

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Drejka Mateusz

Giżyński Arkadiusz

Witt Mateusz

Kucharuk Piotr

Barczak Mikołaj

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan lic. Michał Drewnowski

 

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w piłce siatkowej 18.03.19

Naszą szkołę reprezentowali:

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Drejka Mateusz

Giżyński Arkadiusz

Witt Mateusz

Kucharuk Piotr

Barczak Mikołaj

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan lic. Michał Drewnowski

 

Mistrzostwa rejonu Legionowo w piłce siatkowej 27.03.19

Naszą szkołę reprezentowali:

Kubiak Dawid

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Filipowicz Bartłomiej

Miszczak Dominik

Tomasiak Mikołaj

Niedbalski Bruno

Pieluchowski Miłosz

Drejka Mateusz

Giżyński Arkadiusz

Witt Mateusz

Kucharuk Piotr

Barczak Mikołaj

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan lic. Michał Drewnowski

Mistrzostwa gminy/powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w pływaniu 28.03.19

Naszą szkołę reprezentowali:

Bardoni Maksym  1 miejsce

Tomaszek Olaf

Demczuk Wiktor

Startowali  tylko w wyścigach indywidualnych

Trenerem była pani mgr Anna Odrzywolska

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce ręcznej 2.04.19

Naszą szkołę reprezentowali:

Pierścieniak Konrad

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej 

Wieczorek Jakub

Filipowicz Bartłomiej

Fabryc Bartosz

Tomasiak Mikołaj

Pieluchowski Miłosz

Drejka Mateusz

Jurkowski Wiktor

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

                                                                                                            Opracował mgr Mariusz Tyczyński

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.