Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

Osiągnięcia sportowe reprezentacji chłopców PG2 w roku szkolnym 2017/2018

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Uczniowie klas 3

Szczurowski Patryk 2 miejsce

Kokoszczyński Patryk 3 miejsce

Traczyk Michał 4 miejsce

Rynkun Michał 8 miejsce

Gumiński Gabriel 9 miejsce

Łuszczyński Marceli 10 miejsce

Sulima Bartosz  3 miejsce

Uczniowie klas 2

Czapla Wiktor 3 miejsce

Skiba Bernard 4 miejsce

Jurkowski Wiktor 5 miejsce

Domański Oskar 8 miejsce

Demczuk Wiktor 9 miejsce

 

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Szczurowski Patryk

Kokoszczyński Patryk

Traczyk Michał

Rynkun Michał

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej

Siwek Kacper

Kubiak Dawid

Pierścieniak Konrad

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce w tych zawodach

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w indywidualnych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Uczniowie klas 3:

Szczurowski Patryk 3 miejsce

Kokoszczyński Patryk

Traczyk Michał

Rynkun Michał

Uczniowie klas 2:

Czapla Wiktor 2 miejsce

Skiba Bernard 6 miejsce

Jurkowski Wiktor

 

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Szczurowski Patryk

Kokoszczyński Patryk

Traczyk Michał

Rynkun Michał

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej

Kubiak Dawid

Pierścieniak Konrad

Rosiński Norbert

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce w tych zawodach

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce nożnej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Kokoszczyński Patryk

Traczyk Michał

Rosiński Norbert

Ołtarzewski Michał

Łojewski Daniel

Pilach Jakub

Filipowicz Bartłomiej

Kowalski Kacper

Marszał Jakub

Przygoda Jakub

Reprezentacji naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Rafał Kleniewski

 

Mistrzostwa rejonu Legionowo w indywidualnych biegach przełajowych.

Udział wzięli :

Szczurowski Patryk 31 miejsce

Rynkun Michał 35 miejsce

 

Mistrzostwa rejonu Legionowo w sztafetowych biegach przełajowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Szczurowski Patryk

Kokoszczyński Patryk

Traczyk Michał

Rynkun Michał

Czapla Wiktor

Skiba Bernard

Stefański Bartłomiej

Kubiak Dawid

Pierścieniak Konrad

Filipowicz Bartłomiej

Nasza reprezentacja zajęła 7 miejsce w tych zawodach.

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce koszykowej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Łuszczyński Marceli

Pielach Jakub

Stankiewicz Jakub

Pawełas Piotr

Młecki Krzysztof

Liszkiewicz Wiktor

Ducki Bartłomiej

Mięgoć Dawid

Dąbrowski Sebastian

Zychowicz Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa Powiatu Nowy Dwór Mazowiecki.

Naszą szkołę reprezentowali:

Łuszczyński Marceli

Pielach Jakub

Stankiewicz Jakub

Brenda Krystian

Młecki Krzysztof

Ducki Bartłomiej

Mięgoć Dawid

Dąbrowski Sebastian

Zychowicz Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce.

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa rejonu Legionowo w piłce koszykowej.

 Naszą szkołę reprezentowali:

Łuszczyński Marceli

Pielach Jakub

Stankiewicz Jakub

Brenda Krystian

Pawełas Piotr

Młecki Krzysztof

Liszkiewicz Wiktor

Ducki Bartłomiej

Mięgoć Dawid

Dąbrowski Sebastian

Zychowicz Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce.

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:

Stankiewicz Jakub

Dworak Jakub

Łaszuk Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w tenisie stołowym.

Naszą szkołę reprezentowali:

Stankiewicz Jakub

Dworak Jakub

Łaszuk Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.

Trenerem reprezentacji był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce siatkowej

Naszą szkołę reprezentowali:

Gumiński Gabriel

Łojewski Daniel

Pielach Jakub

Staniewicz Jakub

Pawełas Piotr

Małecki Krzysztof

Flis Eryk

Freudenheim Jan

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem był pan mgr Rafał Kleniewski

Mistrzostwa powiatu Nowy Dwór Mazowiecki w piłce siatkowej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Gumiński Gabriel

Łojewski Daniel

Pielach Jakub

Staniewicz Jakub

Pawełas Piotr

Małecki Krzysztof

Flis Eryk

Freudenheim Jan

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce.

Trenerem był pan mgr Rafał Kleniewski

Mistrzostwa rejonu Legionowo w piłce siatkowej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Gumiński Gabriel

Łojewski Daniel

Pielach Jakub

Staniewicz Jakub

Pawełas Piotr

Małecki Krzysztof

Flis Eryk

Freudenheim Jan

Nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce.

Trenerem był pan mgr Rafał Kleniewski

 

Mistrzostwa gminno-powiatowe w pływaniu.

Naszą szkołę reprezentowali:

Gumiński Gabriel

Kamiński Jakub

Bardoni Maksym

Szafrański Dawid

Miszczak Dominik

(Sieniakowski Krystian) - SP7

(Żochowski Jakub) – SP7

 Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa rejonu Legionowo w pływaniu.

Gumiński Gabriel

Kamiński Jakub

Bardoni Maksym

Szafrański Dawid

Tomaszek Olaf

Miszczak Dominik

Nasza reprezentacja zajęła 4 miejsce

Trenerem był pan mgr Mariusz Tyczyński

Mistrzostwa gminy Nowy Dwór Mazowiecki w piłce ręcznej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Gumiński Gabriel

 Łuszczyński Marceli

Łojewski Daniel

Pielach Jakub

Przygoda Jakub

Pawełas Piotr

Małecki Krzysztof

Zychowicz Jakub

Flis Eryk

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce.

Bardzo obiecujący start reprezentacji i możliwość odniesienia większych sukcesów w powiecie i rejonie przerwał wyjazd na „zieloną szkołę”…

Trenerem był pan mgr Mariusz Tyczyński

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3- 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:00
  piątek 7:00-15:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.