Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe

Nawigacja

Treść strony

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia sportowe reprezentacji chłopców w roku szkolnym 2016/2017

19.09.2016

Mistrzostwa gminy NDM w indywidualnych biegach przełajowych

Naszą szkołę rezprezentowali:

Trojnacki Bartosz                   1 miejsce

Zabijak Jakub                          2 miejsce

Młynarek Patryk

Dziedzic Adam

Zawadzki Maciek

Siwek Marcin

Rynkun Sławomir

Traczyk Michał                      1 miejsce

Jurkowski Piotr                                3 miejsce

Pawełas Piotr

Rynkun Michał

Ducki Bartłomiej

Samul Jakub

Gumiński Gabriel

Sulima Bartosz

Antoniuk Szymon

Chomicz Adrian                     1 miejsce

Fabryc Bartosz                       3 miejsce

Filipowicz Bartłomiej

Odolecki Oliwier

Drejka Mateusz

Kubiak Dawid

Stefański Bartłomiej

Siwek Kacper

Pierścieniak Konrad

Sabalski Szymon

Brenda Krystian

Łuszczyński Marceli

Szafrański Dawid

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

22.09.2016

Mistrzostwa gminy w sztafetowych biegach przełajowych

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Trojnacki Bartek

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Dziedzic Adam

Traczyk Michał

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Chomicz Adrian

Fabryc Bartosz

Filipowicz Bartłomiej

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

26.09.2016

Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

Naszą szkołę reprezentowali:

Trojnacki Bartosz                   1 miejsce             

Zabijak Jakub                         2 miejsce                      

Młynarek Patryk

Dziedzic Adam

Zawadzki Maciek

Traczyk Michał                      2 miejsce                      

Jurkowski Piotr                      1 miejsce                                 

Rynkun  Michał                      4 miejsce

Ducki Bartłomiej                    13 miejsce

Samul Jakub

Gumiński Gabriel

Sulima Bartosz

Antoniuk Szymon

Chomicz Adrian                               2 miejsce                      

Fabryc Bartosz                      

Filipowicz Bartłomiej

Odolecki Oliwier

Drejka Mateusz

Kubiak Dawid

Stefański Bartłomiej

Siwek Kacper

Pierścieniak Konrad

Sabalski Szymon

Łuszczyński Marceli

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

29.09.2016

Mistrzostwa powiatu  NDM w sztafetowych biegach przełajowych

Trojnacki Bartosz                                    

Zabijak Jakub                                                    

Młynarek Patryk

Dziedzic Adam

Zawadzki Maciek

Traczyk Michał                                                  

Jurkowski Piotr                                                            

Rynkun  Michał                     

Ducki Bartłomiej          

Siwek Marcin

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

 

04.10.2016

Mistrzostwa rejonu Legionowo w indywidualnych biegach przełajowych

Naszą szkołę reprezentowali:

Zabijak Jakub               8 miejsce – awans do finału wojewódzkiego

Dziedzic Adam

Traczyk Michał

Jurkowski Piotr

Rynkun Michał

Ducki Bartłomiej

Chomicz Adrian            9 miejsce – awans do finału wojewódzkiego

Fabryc Bartosz

Filipowicz Bartłomiej

Kubiak Dawid

Siwek Kacper

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

Wrzesień 2016

Mistrzostwa gminy NDM w piłce nożnej

Naszą szkołę reprezentowali:

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Zawadzki Maciej

Drejka Mateusz

Rynkun Sławomir

Marciniak Krzysztof

Kwiatkowski Piotr

Tkaczyk Jacek

Tomasiak Mikołaj

Kokoszczyński Patryk

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Rafał Kleniewski

 

06.10.2016

Mistrzostwa rejonu Legionowo w sztafetowych biegach przełajowych

Naszą szkołę reprezentowali:

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Dziedzic Adam

Traczyk Michał

Jurkowski Piotr

Rynkun Michał

Chomicz Adrian

Filipowicz Bartłomiej

Stefański Bartłomiej

Siwek Marcin

Nasza reprezentacja zajęła 8 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

17.11.2016

Mistrzostwa  NDM  w koszykówce

Naszą szkołę reprezentowali:

Trojnacki Bartosz

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Ducki Bartłomiej

Brenda Krystian

Jaszczyński Kamil

Małecki Krzysztof

Liszkiewicz Krzysztof

Mięgoć Dawid

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

24.11.2016

Mistrzostwa powiatu NDM w koszykówce

Naszą szkołę reprezentowali:

Trojnacki Bartosz

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Ducki Bartłomiej

Brenda Krystian

Jaszczyński Kamil

Macko Michał

Małecki Krzysztof

Liszkiewicz Krzysztof

Mięgoć Dawid

Sabat Jakub

Nasza reprezentacja zajęła 1 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

02.12.2016

Mistrzostwa rejonu Legionowo w koszykówce

Naszą szkołę reprezentowali:

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Ducki Bartłomiej

Brenda Krystian

Macko Michał

Małecki Krzysztof

Liszkiewicz Wiktor

Mięgoć Dawid

Nasza reprezentacja zajęła bardzo dobre  3 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

26.01.2017

Mistrzostwa gminy NDM w piłce siatkowej

Trojnacki Bartosz

Młynarek Patryk

Marciniak Krzysztof

Kwiatkowski Piotr

Kokoszczyński Patryk

Flis Eryk

Jaszczyński Kamil

Pawełas Jan

Macko Michał

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Trenerem reprezentacji był mgr Rafał Kleniewski

 

06.03.2017

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców

W zawodach udział wzięli:

Pawełas Jan

Mielczarek Szymon

Czapniewski Damian

Tkaczyk Jacek

Maj Kacper

Dworak Jakub

Koloński Kamil

Czapla Wiktor

Pielach Jakub

Łaszuk Jakub

 

Wyniki zawodów:

1 miejsce zajął - Dworak Jakub

2 miejsce zajął - Pawełas Jan

3 miejsce zajął – Łaszuk Jakub

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był mgr Mariusz Tyczyński

 

13.03.2017

Mistrzostwa gminy NDM w tenisie stołowym

W zawodach wzięli udział:

Pawełas Jan

Dworak Jakub

R: Łaszuk Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

16.03.2017

Mistrzostwa powiatu NDM w tenisie stołowym

W zawodach wzięli udział:

Pawełas Jan

Dworak Jakub

R: Łaszuk Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

22.03.2017

Mistrzostwa rejonu Legionowo w tenisie stołowym

Pawełas Jan

Dworak Jakub

R: Łaszuk Jakub

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

29.03.2017

Mistrzostwa gminy i powiatu NDM w pływaniu

Naszą szkołę reprezentowali:

Bardoni Maksym

Miszczak Dominik

Gumiński Gabriel

Szymański Jakub

Pawełas Jan

Kanigowski Karol

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

04.04.2017

Mistrzostwa gminy NDM w piłce ręcznej

W reprezentacji naszej szkoły brali udział:

Trojnacki Bartosz

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Łuszczyński Marceli

Marciniak Krzysztof

Kwiatkowski Piotr

Pawełas Jan

Małecki Krzysztof

Pielach Jakub

Łojewski Daniel

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

10.04.2017

Mistrzostwa powiatu NDM w piłce ręcznej

W reprezentacji szkoły zagrali:

Trojnacki Bartosz

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Łuszczyński Marceli

Marciniak Krzysztof

Kwiatkowski Piotr

Pawełas Jan

Pielach Jakub

Łojewski Daniel

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 1 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

25.04.2017

Mistrzostwa rejonu Legionowo w piłce ręcznej

W naszej reprezentacji udział wzięli:

Trojnacki Bartosz

Zabijak Jakub

Młynarek Patryk

Jurkowski Piotr

Pawełas Piotr

Łuszczyński Marceli

Marciniak Krzysztof

Kwiatkowski Piotr

Pawełas Jan

Małecki Krzysztof

Pielach Jakub

Łojewski Daniel

Reprezentacja naszej szkoły zajęła 5 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

 

28.04.2017

Mistrzostwa województwa Mazowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych

W zawodach wzięli udział:

Chomicz Adrian                     24 miejsce

Zabijak Jakub                         36 miejsce

Trenerem naszej reprezentacji był mgr Mariusz Tyczyński

Zawody odbyły się w bardzo trudnych warunkach terenowych i pogodowych

wsteczwstecz

Intranet

Kontakt

Dane kontaktowe

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

NIP: 5311688691, REGON: 146254836

PP5 22 775 58 71
Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 1 - 22 775 50 00
SP7 ul. Młodzieżowa 3 - 22 775 32 10

Deklaracja Dostępności

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

poniedziałek - czwartek 7.30 - 15.30

piątek                             7.00 - 15.00

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.