Do zobaczenia we wrześniu, czyli zakończenie roku klas II.

Po 10 miesiącach ciężkiej pracy, poznawania tajników wiedzy nadszedł czas upragnionych wakacji. 22 czerwca 2018 r. uczniowie klas II otrzymali za rąk Pani Dyrektor Agnieszki Pindel nagrody rzeczowe, książkowe i świadectwa z wyróżnieniem. Pani Dyrektor i zaproszeni goście życzyli wszystkim wspaniałych wakacji. Przed naszymi uczniami trudne zadanie – to oni w przyszłym roku będą jedynym rocznikiem gimnazjum. Jako ostatni,  historyczny rocznik gimnazjum będą zmagać się z egzaminem i mamy nadzieję, że wyniki będą równie imponujące, jak ich starszych kolegów.

Dzień ten był także wyjątkowy ze względu na podziękowanie za pracę na stanowisku  wicedyrektora Pani Renacie Szczepańskiej. Uczniowie podziękowali za wielkie serce, otwarte na potrzeby uczniów, naukę szacunku i otwartość w relacjach międzyludzkich. Do podziękowań dołączyli się również nauczyciele. Spontaniczne brawa wszystkich obecnych w sali gimnastycznej były wyrazem uznania za pracę Pani Wicedyrektor.

Mamy nadzieję, że czas wakacji będzie okresem wypoczynku, słońca i radości. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, abyśmy spotkali się wszyscy za dwa miesiące

w naszej szkole. Zatem witajcie wakacje i do zobaczenia we wrześniu!!!