Konkurs Ekologiczny „1 z 9” - 2018

11 kwietnia w naszej szkole jak co roku odbył się konkurs ekologiczny „1 z 9”.

Pierwszym etapem było napisanie testu przez uczniów, którzy przyjechali do nas ze szkół nowodworskich oraz z Leoncina. Na podstawie tych wyników, dziewięciu najlepszych uczestników przeszło do drugiej części konkursu, gdzie dzielnie odpowiadali na pytania z ekologii, ochrony  środowiska oraz z geografii. Emocji dodawał fakt, że po każdej dobrej odpowiedzi zawodnik wskazywał osobę , której zadawane było kolejne pytanie...W tym etapie aż sześć osób musiało pożegnać się z dalszą grą.

Przed wielkim finałem odbyła się krótka przerwa, w trakcie której Jakub Kamiński zaszczycił nas swoim występem wokalnym.

Nastał czas na długo wyczekiwany moment- Wielkie Starcie o pierwsze miejsce. Po wielu ciężkich pytaniach udało się wyłonić zwycięzcę- Piotra Pawełasa. W pierwszej trójce znaleźli się również Weronika Bielska oraz Jakub Kańduła.

Na koniec wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a pierwsza dziewiątka dodatkowo książki o tematyce biologicznej.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!