„Walentynki” w naszej szkole

14 lutego w naszej szkole w klasach drugich i trzecich gimnazjum oraz w klasach czwartych szkoły podstawowej zaplanowano i przeprowadzono szereg działań dla uczczenie Dnia Świętego. Walentego. Tego dnia uczniowie ubrani na czerwono albo z przypiętym do ubrania czerwonym sercem mieli wolny dzień od pytania na lekcjach. Samorząd uczniowski przekazał nauczycielom oraz uczniom poszczególnych klas „Walentynki” pełne pięknych i ciepłych życzeń. Jak co roku odbył się również konkurs na poszukiwanie „złotych serduszek”. Konkurs cieszył się zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów klas czwartych dla których była to świetna zabawa.

Panie Małgorzata Grabowska i Magda Myśliwiec zorganizowały i przeprowadziły konkurs na „ Najpiękniejszą Kartkę Walentynkową”. Najpiękniejsze „Walentynki”  zostały wybrane i nagrodzone, a zwycięzcom na forum szkoły pogratulowała pani dyrektor Agnieszka Pindel. Ponadto na korytarzach szkoły uczniowie wykonali przepiękne gazetki „walentynkowe”, które ukazały ich plastyczne i literackie talenty.

Tradycyjnie 14 lutego pani Ania Odrzywolska w perfekcyjny sposób zorganizowała „Walentynkowy mecz w piłkę siatkową”.  Do zabawy zaprosiła uczniów i nauczycieli. Drużyny były mieszane i wykazały bardzo duże zaangażowanie i wolę zwycięstwa. Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej.

Dzień Świętego Walentego w naszej szkole to dzień pełen dobrych uczuć, pozytywnej energii i wzajemnej życzliwości. Mamy nadzieję, że te uczucia będą dominować i przeniesiemy je na następne i następne… dni.

Teresa Brodowska