Wigilia w II A

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy.

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszystkie spory...”

Dnia 20 grudnia 2017 roku klasa II A świętowała klasowa wigilię. Spotkanie uczniów

z wychowawczynią Panią Małgorzatą Pawełas rozpoczęło się od przybycia Pani Śnieżynki (posłanki rodziców), która wręczyła wszystkim grzecznym uczniom prezenty. Każdy na swój sposób miał wkład w przygotowanie tego spotkania. Jedni przynieśli pyszne jedzenie, inni zajęli się dekoracją. Nastroju dodawał świąteczny wystrój, nad czym pracowaliśmy całą klasą.

Po nakryciu stołu, wszyscy rozpoczęliśmy wigilię od podzielenia się opłatkiem. W tamtym momencie każdy miał na twarzy szczery uśmiech. Życzenia płynęły z głębi naszych serc. Następnie nadszedł czas na jedzenie, a na stole stały same pyszności. Tradycyjne pierogi

Jestem przekonana, że spotkanie na długo pozostanie w naszej pamięci, jako bardzo mile spędzony wspólnie czas.

Amelia Nurczyńska IIa