wyświetl galerię w Cooliris

Wycieczka klubu fizycznego i geograficznego

Jak co roku klub fizyczny i geograficzny z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim organizuje wycieczkę dla swoich uzdolnionej młodzieży do laboratorium w Warszawie w celu wykonania ciekawych doświadczeń. Dnia 10 maja 2017 roku, uczniowie, uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów. To była lekcje inne niż wszystkie.  Podzieleni na dwie grupy, uczestniczyli w lekcjach poświęconych Prawu Ohma oraz Geograficznym Systemom Informacyjnym.

Lekcje te miały kilka zasadniczych celów. Pierwszym z nich było poszerzenie wiedzy z fizyki i geografii. Drugim, ukazanie praktycznego zastosowania wiedzy teoretycznej przy pomocy programów komputerowych. Trzecim, rozwój wiedzy i umiejętności komputerowych w celach edukacyjnych.

Lekcje zorganizowali opiekunowie klubów, pani Aneta Rozmarynowska i pan Mateusz Olszewski.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10