wyświetl galerię w Cooliris

Konkurs Ekologiczny „1 z 9 Ekologia z ochroną środowiska” -2017

W dniu 27 kwietnia w naszej szkole odbyła się XV edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego 1z 9, w którym udział wzięło siedem szkół z powiatu nowodworskiego. Konkurs składał się z dwóch części: pierwszej pisemnej oraz drugiej- ustnej. O godz. 9.30 uczniowie zmierzyli się z testem, w którym pytania dotyczyły ekologii oraz ochrony środowiska. Po wyłonieniu dziewiątki najlepszych uczestników rozpoczęła się część ustna. Jej przebieg przypominał znany teleturniej telewizyjny. Uczniowie odpowiadali na pytania i wyznaczali kolejnych pytanych. Ci, którzy odpowiedzieli nieprawidłowo stracili szansę, którą symbolizowały kolorowe baloniki. Eliminacje trwały dopóty dopóki nie wyłoniła się trójka finalistów, a byli nimi:

- Julia Pelikan z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

- Daria Włosek z Gimnazjum w Głusku

- Michał Majewski z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim

Niezwyciężony okazał się uczeń naszego Gimnazjum, który pokonał swoich przeciwników podczas bardzo wyrównanej i emocjonującej rozgrywki.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Finaliści otrzymali nagrody rzeczowe, a szkoły z terenu naszego miasta dodatkowo zostały obdarowane przez Urząd Miasta prezentami.

Wszystkim uczestnikom organizatorzy składają serdeczne gratulacje!

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10