Nawigacja

Treść strony

wyświetl galerię w Cooliris

Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

W ostatni dzień przed feriami, 10 lutego 2017 roku odbył sie w naszej szkole Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem imprezy był Samorząd  Uczniowski przy udziale p. Teresy Brodowskiej i nauczycieli wychowania fizycznego.

W meczu udział wzięły dwie drużyny: LATO I ZIMA. W skład obu drużynach wchodzili reprezentantki i reprezentanci gimnazjum w piłce siatkowej wzmocnieni o naszych Szanownych nauczycieli. Kluczem wyboru drużyny był miesiąc urodzenia zawodnika.

14. Joanna Parol

W pierwszych dwóch setach rywalizacja była wyrównana i skończyło się wynikiem 1:1. Trzeci set dostarczył wszystkim emocji, sięgających zenitu. Ostatecznie wynikiem 30:28 wygrała drużyna LATA.

Gratulujemy serdecznie!!!!

Cały mecz przebiegał w atmosferze przyjaźni i serdeczności a obie drużyny świetnie sie bawiły. Podobnie cała publiczność zgromadzona na sali. A w przerwie meczu grupa taneczna PG2  zaprezentowała swój układ do utworu Sofija (choreografia Joanna Parol).

Sędzią głównym zawodów była p. Grażyna Brzozowska.

Tradycją Publicznego Gimnazjum nr 2 jest również konkurs na znajdowanie ukrytych  złotych serduszek, które pozwalają na uratowanie się od niechcianego pytania już w nowym semestrze. W tym roku serduszka znaleźli: N. Ducka, d. Boczkowska, W. Hajduga, Z. Podłucka, J. Kostecka, P. Cywińska, P. Kokoszczyński, K. Wzorek, H. Boczkowska i B. Ducki. Serdecznie gratulujemy.

Dziękuję wszystkim za miłe spędzenie tego dnia.