wyświetl galerię w Cooliris

Sport łączy pokolenia – otwarcie nowej Hali Sportowej

9 lutego 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie Hali Sportowej przy ZS1. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy uczniowie  i wychowankowie ZS1 oraz ich rodzice. Motto spotkania brzmiało „Niech sport łączy pokolenia”. W części oficjalnej dokonano przecięcia wstęgi i poświęcenia obiektu. Burmistrz Miasta Nowy Dwór mazowiecki Pan Jacek Kowalski podkreślił, że jest to jeden z najnowocześniejszych budynków w Europie. Uczniowie i wychowankowie ZS1 zaprezentowali niezwykle barwny i ciekawy program artystyczny.      Na scenie królowały ruch i muzyka. Dzieci i młodzież zaprezentowały swoje zdolności artystyczne, wokalne i oczywiście sportowe. Jak na zespół szkół  przystało, wystąpili przedszkolacy, uczniowie SP7 i oczywiście PG2. Publiczność reagowała żywiołowo i dopingowała występujących. Uwagę wszystkich przykuł Orlik – maskotka hali. Zwycięski projekt wykonała nasza uczennica – Gabriela Pyrzanowska.

Na zakończenie zostały oddane strzały do bramki w wykonaniu włodarzy naszego miasta, gości i przedstawiciela uczniów. W finałowej piosence wszyscy poczuliśmy się zwycięzcami i nie kryliśmy  swojej radości. Sport naprawdę połączył pokolenia.

Wszyscy mamy głęboką nadzieję, że hala będzie miejscem, gdzie rozwiną się prawdziwe talenty sportowe a radość zwycięstwa da motywację do dalszej walki. Uczniowie będą kierować się zasadą fair- play nie tylko na zajęciach sportowych, ale i w codziennym życiu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystości otwarcia hali.

wyświetl galerię w Cooliris

OG - 22 775 32 10