wyświetl galerię w Cooliris

Jasełka

22 grudnia, ostatni dzień szkolny  w 2016 roku, idealny czas na świąteczne jasełka.

Na czwartej godzinie lekcyjnej wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej. Po chwili zapadła cisza, kurtyna uniosła się do góry i… przedstawienie czas zacząć.

Przedstawienie zatytułowane „Jasełka na wesoło”, reżyserowane przez pana Łukasza Gniazdowskiego, katechetę, zostało bardzo dobrze odebrane przez publikę (co poznać można było po śmiechu i oklaskach). Józef, Maryja, Dzieciątko, aniołowie, królowie, uzbrojeni pastuszkowie… Wszystko idealnie na swoim miejscu, choć na próbach nie zawsze tak było. Pomimo niewielkich przeciwności losu, wszystko jednak zostało dopięte na ostatni guzik, a zwieńczeniem spotkania było wspólne kolędowanie aktorów oraz chóru szkolnego.

Jakub Kańduła

wyświetl galerię w Cooliris