wyświetl galerię w Cooliris

UWAGA KONKURS!!!

Klub Teatralny „Scena Pod Sceną” zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie literackim „DLACZEGO TEATR?” Jeżeli lubisz teatr i z łatwością przelewasz myśli na papier, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Praca musi być napisana prozą i nie może przekraczać 2 stron formatu A4. Może być również napisana na komputerze i wydrukowana.

Na wasze prace czekamy do 21 listopada 2016 roku. Możecie je składać  u swoich nauczycieli języka polskiego lub u p. M. Pawełas. Na zwycięzców czekają nagrody. Konkurs daje również możliwość otrzymania dodatkowej  oceny  z języka polskiego.                              A zatem weź do ręki długopis i pokaż jak bardzo jesteś twórczy!!!

Konkurs jest częścią projektu „To właśnie teatr”, realizowanego w ramach Rządowego Programu na lata 2014-2016  „Bezpieczna i przyjazna szkoła” – Działania dotyczące  rozwijania postawy aktywności i twórczego działania wśród dzieci i młodzieży uzdolnionej – projekty dla szkół.

Małgorzata Pawełas

– szkolny koordynator projektu