wyświetl galerię w Cooliris

,,To on jest przy tobie

W twym młodzieńczym życiu

To on – twój nauczyciel”

Dnia 14 października 2016r. W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nasi uczniowie zawitali na salę gimnastyczną o godzinie 09:00, gdzie czekali na nich recytatorzy. Zebrało się również całe Grono Pedagogiczne. Występy recytatorów, wokalistóworaz szkolnego chóru, były nagradzane gromkimi brawami. Każda osoba, która brała udziałw przygotowaniach dopięła wszystko na ostatni guzik. Nad wszystkim czujnym okiem panowała Pani Agnieszka Przekora. Każdy był z siebie dumny.

Ten dzień był świętem naszych wspaniałych nauczycieli. Dzięki nim kształtujemy swoją przyszłość, oni zawsze są z nami i wiele się od nich uczymy. Każdy z osobna przekazuje nam to, co ma najlepszego. To nauczyciele poświęcaja się dla nas, abyśmy byli w przyszłości dobrymi ludźmi. Tamten piątek był wyrazem szacunku i wdzięczności dla całego Grona Pedagogicznego. Dziękowaliśmy im za to, że są i nas wspierają w tym, co robimy, za wiedzę, którą nam przekazują. Nie obyło się bez drobnych upominków oraz przyjemnej atmosfery.

Dziękujemy wam za to, że jesteście przy nas.

,,Gdzieś ponad tęczą..

Życzymy wam tego co ponad tęczą...,,

Kinga Kiliś IIc

wyświetl galerię w Cooliris