Dzień Dziecka na Farmie Krzyczki Szumne

Smerfy na lodach

wyświetl galerię w Cooliris

"Smerfy" zwiedzały Stdion Narodowy w Warszawie pod bacznym okiem przewodnika. Dzieciaki poszukiwały skarbu na trybunach stadionu, układały puzzle z reprezentacją Polski. Miały także okazję odwiedzić szatnię zawodników i rozegrać mecz. Dziękujemy dziadkowi Patryka za zorganizowanie tak fajnej wycieczki.

Spotkanie ze Strażakami z OSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Warsztaty Wielkanocne

Wycieczka do sali zabaw

wyświetl galerię w Cooliris

Zakładamy wiosenny ogródek w sali

wycieczka do biblioteki szkolnej

Wycieczka do Teatru Kamienica

Sto lat........ Smerfy świętują urodzinki

Wycieczka do hotelu Best Western

wyświetl galerię w Cooliris

10 grudnia nasza grupa udała sie na wycieczkę do hotelu Best Western w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieliśmy ogromna przyjemność skorzystać z zajęć kulinarnych podczas, których robiliśmy sami pizze oraz pierniczki świąteczne. Podczas przerwy w zajęciach każdy z nas zajadał się swoją pizzą i czekał na dekorowanie pierniczków. Po zajęciach kulinarnych udaliśmy sie na zwiedzanie hotelu, dowiedzieliśmy sie co to jest recepcja, jakie zadania ma pani recepcjonistka oraz kto dba o prządek w hotelu. Zobaczyliśmy też jak wyglądają pokoje hotelowe.

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wycieczki Państwu Katarzynie i Krzysztofowi Duckim oraz hotelowi Best Western za atrakcje, które dla nas przygotowali.

Spotkanie z Mikołajem

wyświetl galerię w Cooliris

4 grudnia odwiedził Nas Śiety Mikołaj wraz ze swoja pomocnicą Śnieżynką. Oprócz wspólnej wesołej zimowej zabawy czekały dla grzecznych dzieci prezenty od Mikołaja. Każde z nas zadowolone i rozbawione wróciło do domu.

Ubieramy choinkę.

Cza cza z mamą Kuby

wyświetl galerię w Cooliris

Dzisiejszego dnia znowu zawitała do nas mama Kuby A., która tym razem uczyła nas tańca Cza cza. Taniec ten porwał do zabawy nas wszystkich i sprawił nam wiele radości. Niektórzy z nas odkryli w sobie talent taneczny. Bardzo dziękujemy!

Andrzejkowe czary mary

Razem z Pszczółkami i Delfinkami wróżyliśmy dzisiaj sobie

i co komu się wylosowało każdy w domu mamie i tacie opowie.

Były wróżby były tańce i zabawy było dużo

bo był dzień dziś andrzejkowy pełen czarów pełen wróżek.

Kiedy wieczór andrzejkowy
Rzuci na nas swoje czary,
Wróżbie wierzyć jest gotowy
Każdy nawet niedowiarek

Ref: W ostatnim dniu listopada
Powróżyć sobie wypada
Powróżyć czymkolwiek, warto;
Wyciągniętą z talii kartą,
Butami, stopionym woskiem,
By przyszłość poznać choć troszkę.

Wyśmienita jest zabawa
Andrzejkowa we wróżenie.
Trzeba jednak ja traktować
Z lekkim oka przymrużeniem.

wyświetl galerię w Cooliris

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji spotkaliśmy się z grupą "Pszczółek" i wspólnie uczciliśmy urodziny misia. Każdy z nas przyniósł z domu swojego ukochanego misia, z którym miło spędziliśmy ten ważny dzień.

Podczas zabaw mogliśmy sie lepiej poznać, a także zdobyć informacje na temat życia i zwyczajów niedźwiedzi. Dowiedzieliśmy się też jak traktować swoje zabawki i o nie dbać.

Poczytaj mi mamo

wyświetl galerię w Cooliris

Dziś do naszej grupy zawitała Mama Kuby A., która przyniosła ze sobą bardzo mądrą książkę pod tytułem "Po co na świecie są brzydkie słowa?" J. Jędrzejewskiej-Wróbel. Mama Kubusia przeczytała nam ją i teraz wiemy, że brzydkie słowa są po to, aby w myślach je trzymać, gdy się zezłościmy, lecz nie należy wypuszczać ich na świat. Mamy nadzieję, że nam się to uda!

Dziękujemy Pani Monice za tą mądrą lekcję i zapraszamy chętnych Rodziców do czytania nam książek czy opowiadań!

Spotkania z Zippim

wyświetl galerię w Cooliris

W naszej grupie realizowany jest program ogólnoświatowy "Przyjaciele Zippieg'o", uczymy się jak wyrażać emocje oraz jak rozwiązywać różnorodne problemy i pomagać sobie nawzajem. Bardzo lubimy naszego patyczaka Zippiego i czekamy na kolejne spotkania.

Z wizytą w Bibliotece

wyświetl galerię w Cooliris

Spotkanie z Lirą - Światowy Dzień Zwierząt.

wyświetl galerię w Cooliris

Zabawy na nowym placu oraz rytmikę zacząć czas.

wyświetl galerię w Cooliris

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny a z nim wiele zabaw i zajęć. Przywitaliśmy się z keyboardem na rytmice. Mogliśmy także eksplorację nowego plac zabaw :)

A to dopiero początek Smerfowych przygód.

Z życia Smefrów :-)

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1