Wycieszka z okazji DNIA DZIECKA

wyświetl galerię w Cooliris

Kaczuszki w Teatrze Guliwer na przedstawieniu "Brzydkie kaczątko"

wyświetl galerię w Cooliris

Kaczuszki odwiedziły lecznicę weterynaryjną. Dzieci podczas wycieczki dowiedziały się na czym polega praca weterynarza, jak należy się opiekować zwierzętami, jak są badane i leczone. Bardzo dziękujemy Pani Marcie Traczyk za miłe przyjęcie :)

wyświetl galerię w Cooliris

Kaczuszki odwiedziły Bibliotekę Publiczną na Osiedlu Małodych. Podczas pobytu zwiedziły bibliotekę wysłuchały bajki i wspólnie wykonały pracę plastyczną.

wyświetl galerię w Cooliris

Dzieci wspólnie z panem Edwardem zasadziły w naszym przedszkolnym ogródku warzywa:)

wyświetl galerię w Cooliris

Podczas spotkania ze strażnikiem miejskim dzieci dowiedziały się czym zajmuje się straż miejska, obejrzały mundur, utrwaliły swoją wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

wyświetl galerię w Cooliris

Zajęcia integracyjne z gr. "Pszczółek"

Dnia 11.12 odbyły się w naszej grupie Aniołkowe Jasełka

wyświetl galerię w Cooliris
Dnia 16.12.15 roku odwiedziła nas mama Franka. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca aptekarz, co sprzedaje się w aptece, jak sporządza się leki. Bardzo dziękujemy za to miłe spotkanie
wyświetl galerię w Cooliris
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)
wyświetl galerię w Cooliris

Dnia 13.11 dzieci z grupy Kaczuszki i Wiewiórki spotkały się na zajęciach integracyjnych pt. Nasz kraj Polska. Podczas zajęć dzieci wysłychały i zaśpiewały hymn Polski, obejrzały film edukacyjny o symbolach narodowych, układały puzzle itp.

wyświetl galerię w Cooliris

Dnia 5.11.15 roku odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka:)

wyświetl galerię w Cooliris

W naszym przedszkolu odbyły się II Konkurs Recytatorski, w którym pierwsze miejsce zajął Franio z naszej grupy:)

wyświetl galerię w Cooliris

Dnia 21.10. odbyły się zajęcia integracyjne z gr. Jagodki. Dzieci wspólnie śpiewały, tańczyły, bawiły się a na koniec stworzyły piękną Panią Jesień.

wyświetl galerię w Cooliris

4 pażdziernika obchodzony jest Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji tego dnia odwiedziła nas Lira ze swoim opiekunką.

wyświetl galerię w Cooliris

Dnia 9.10.15 r odwiedził naszą grupe Pan Policjant z maskotka policji - borsukiem;) Dzieci dzięki temu spotkaniu dowiedziały się na czym polega praca policjanta, oraz utrwaliły wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze.

wyświetl galerię w Cooliris

23 września świętowaliśmy owocowo urodziny Oliwii :)

Zajęcia taneczne z p. Magdą

wyświetl galerię w Cooliris