Kampania „Znamię! Znam je?”

Akademia Czerniaka, sekcja naukowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, od ponad 3 lat realizuje kampanię edukacyjną „Znamię! Znam je?”.

Projekt e-podręczniki

Bezpłatne e-podręczniki i zasoby edukacyjne na platformie edukacyjnej:

Pielęgniarka szkolna prosi rodziców o wypełnienie tej informacji na otrzymanych przez dzieci karteczkach.

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie odnotowano wiele przypadków zatruć narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali w całej Polsce trafiały osoby z ostrym zatruciem organizmu.

Na prośbę Ministerstwa Edukacji Narodowej przekazujemy listę numerów telefonów, pod którymi można szukać pomocy:

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej pod linkiem:

PROCEDURY ZAPISU NA ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Dwoprze Mazowieckim w związku z realizacją Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" pn "Dom bez przemocy". zaprasza do skorzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologa i pedagoga.

Oferta skierowana jest do rodziców, którzy odczuwają bezsilność, bezradność, przygnębienie i nie moc z powodu niewłaściwego zachowania Swojego Dziecka, potrzebują odpowiedzi na dręczące pytania, potrzebują wsparcia w sytuacji trudnej.

Specjaliści doradzą w jaki sposób skutecznie komunikować się, jak wspierać dziecięce osiągnięcia, motywować, ale i egzekwować w sposób skuteczny i stanowczy reguły, które niezbędne są do prawidłowego rozwoju.

Osoby chętne do skorzystania z konsultacji pedagogiczno-psychologicznych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 22 765-94-90.

Zastępca dyrektora PCPR mgr Anna Wdowczyk

wyświetl galerię w Cooliris