Dnia 27 czerwca 2014 r. o godz. 8:00
wg następującego harmonogramu:

Klasy I – III - o godz. 11:00

Klasy IV – V  - o godz. 10:00

Klasy VI zakończenie mają 26 czerwca 2014 r. o godz.15:00.

Obchody Dnia Ziemi 2014 w naszej szkole

Tegoroczny Dzień Ziemi jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej dla klimatu "Zmieniaj nawyki - nie klimat!", w której nasza szkoła bierze udział. 22 kwietnia to jeden z ważniejszych dni w kalendarzu ekologa.

Złoty NIT dla Koła Teatralnego ze SP 7

Już drugi raz z rzędu wygraliśmy w Nowodworskich Inspiracjach Teatralnych, które w tym roku odbyły się 10 kwietnia w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

W trosce o udany start.

5 kwietnia 2014 roku w Naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i uczniów, którzy od września 2014 rok podejmą naukę w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Akcja Pomoc Ukrainie zakończona sukcesem

Dni Teatru

W dniach 24-28 marca obchodziliśmy Dni Teatru w naszej szkole.

Bal Karnawałowy

6 lutego 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 7 mi orła Białego odbył się bal karnawałowy.

Dni Teatru

24.III – 28.III

W trosce o udany start.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów dzieci 6-letnich (urodzonych w 2008 roku) na spotkanie w dniu 18.03.2014 roku

Warsztaty Moja Mała Ojczyzna

12 lutego 2014 roku w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim / Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego odbyła się 16 edycja warsztatów twórczych w ramach realizacji Programu Edukacji Gminnej „Moja mała Ojczyzna”. Wzięły w nich udział 3 – osobowe zespoły klas III i V z gminnych szkół podstawowych: SP3, SP4, SP5, SP7.

„Moja mała Ojczyzna”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty twórcze w ramach realizacji Programu Edukacji Gminnej „Moja mała Ojczyzna”

„Nie tylko w Betlejem”

„Nie tylko w Betlejem” to tytuł naszych szkolnych jasełek . Pierwszy występ odbył się 18 grudnia w godzinach popołudniowych na który zostali zaproszeni rodzice dzieci występujących.

Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy

Bal Andrzejkowy Klas I-III

Dnia 28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się bal andrzejkowy dla klas I – III.

Andrzejki

Wieczorem 28 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się bal andrzejkowy dla klas IV-VI.

Edukacja globalna dla najmłodszych” w SP 7

W listopadzie bieżącego roku w szkole zagościły azjatyckie, amerykańskie i afrykańskie klimaty. Stało się to za sprawą projektu edukacyjnego: „Edukacja globalna dla najmłodszych” realizowanego przez naszą placówkę, który został opracowany przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” w Łodzi.

Apel z okazji 95. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

7 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji 95. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość przygotowali uczniowie klas II a, IV c, VI b i VI d. O oprawę muzyczną zadbał chór szkolny.

Uczymy się od bł. Jana Pawła II - Dzień Papieski w SP 7

16 X 2013 w naszej szkole odbył się niecodzienny, szczególny apel. Cała społeczność szkolna wraz z najstarszymi przedszkolakami oddała hołd Błogosławionemu Janowi Pawłowi II, obchodząc tegoroczny Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II - Papież Dialogu”.

Dzień Edukacji Narodowej w SP7

Dnia 14 października odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowane przez Koło Teatralne klas 4-6 pod opieką pani Renaty Golec i we współpracy z panią Mirosławą Franczak i panią Beatą Filipiak, które objęły opieką artystyczną uczniów klas drugich SP7.

Uroczystość otwarcia szkoły i pasowania pierwszoklasistów na uczniów „Najlepiej razem…”

11 października 2013 r. zapisał się w historii naszej szkoły jako jeden z ważniejszych dni. Właśnie wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie zmodernizowanego i rozbudowanego budynku połączone z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów.

Dzień Papieski 2013 w SP 7

Jan Paweł II – papież dialogu pod takim hasłem obchodziliśmy tegoroczny Dzień Papieski.

Wystawa prac plastycznych podopiecznych Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych pt. ,,Widzę, czuję, marzę”.

Dnia 9 października 2013 roku w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyła się wystawa prac plastycznych podopiecznych Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych.

GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

18 czerwca na stadionie miejskim  podczas Dni Nowego Dworu Maz. odbył się finał  biegów przełajowych . Do finału zakwalifikowały się najlepsze dziesiątki we wszystkich kategoriach.

wyświetl galerię w Cooliris

FINAŁ KONKURSU PIOSENKI – „ NUTKA 2013”

18 czerwca 2013 r odbył się fina konkursu piosenki NUTKA dla klas 0-6. Jury w składzie: Aneta Lodzik, Wiesława Żelazek, Izabella Ryńska- Pieluchowska, Bogusława Dalgiewicz- Ruchała miało przed sobą rudny wybór.

Wydajemy Własną Książkę i Gazetę „O Baśce Murmańskiej”

19 czerwca 2013r. na hali NOSiR odbył się finał VIII edycji konkursu Wydajemy Własną Książkę i Gazetę „O Baśce Murmańskiej”. W konkursie wzięło udział ponad 290 uczestników z powiatu nowodworskiego, wpłynęło około 200 prac.

Mistrzowie Kung-Fu w naszej szkole

4 czerwca 2013r w ramach spotkań muzycznych gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli warszawskiej szkoły kung-fu Wushu .

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE