SUKCESY UCZNIÓW SP7 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH /wrzesień 2016 r./

We wrześniu 2016 r. organizowane były zawody w biegach przełajowych na szczeblu gminnym i powiatowym. Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsca w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych i Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Co słychać w świecie sportu…..

W kwietniu uczniowie klas IV - VI z powodzeniem reprezentowali szkołę biorąc udział w zawodach sportowych, rozgrywanych na terenie naszego miasta.
wyświetl galerię w Cooliris

I miejsce w zawodach międzypowiatowych!

Drużyna w mini piłce siatkowej dziewcząt zdobyła I miejsce w zawodach międzypowiatowych! Autorkami sukcesu są: K. Janas, O. Witkowska, W. Tomaniak, A. Stan, E. Flis, A. Żuryńska, J. Grzelak, Z. Jaroszczyk, A. Wysocka,  K. Grzywaczewska, U. Bolińska

Nasze sportowe sukcesy ……

Jesienią uczniowie naszej szkoły rywalizują z kolegami i koleżankami z innych szkół w gminnych i powiatowych Mistrzostwach w biegach przełajowych….

Szkoła w Ruchu

W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła wzięła udział w akcji „Rok szkoły w ruchu”. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli wspierani przez rodziców naszych uczniów zdobyliśmy certyfikat Szkoła w Ruchu. DZIĘKUJEMY.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE