Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

TERMINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 IM. ORŁA BIAŁEGO
W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień, godzina

miejsce

  1.  

Alfut Monika

wtorek 10.30-11.00

pokój n-lski

  1.  

Amieławska Ewa

poniedziałek 12.15-12.30

pokój n-lski

  1.  

Brodowska Teresa

wtorek 7.30-8.00

pokój n-lski PG

  1.  

Bruzda Marta

czwartek 15.35-16.20

pokój n-lski PG

  1.  

Brzozowska Grażyna

poniedziałek 11.45-12.15

pokój n-lski PG

  1.  

Chrząstek Urszula

środa 9.00-9.30

pokój n-lski

  1.  

Cybulska Anna

czwartek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Czubak Marta

środa 11.00-11.30

pokój n-lski PG

  1.  

Dalgiewicz-Ruchała Bogusława

czwartek10.45-11.30

pokój n-lski

  1.  

Danek Monika

środa 11.40-12.10

pokój n-lski PG

  1.  

Dobruk Katarzyna

środa 10.00-10.30

biblioteka

  1.  

Dobrzyńska Krystyna

poniedziałek 10.40-11.00

świetlica

  1.  

Domeradzka Katarzyna

środa 11.40-12.25

pokój n-lski

  1.  

Drewnowski Andrzej

poniedziałek 12.45-13.30

pokój n-lski

  1.  

Dryblak Anna

środa 8.10-8.30

pokój n-lski

  1.  

Dubiel Grażyna

czwartek 15.30-16.00

pokój n-lski PG

  1.  

Duch Grażyna

wtorek 8.55-9.40

pokój n-lski

  1.  

Dudar Anna

wtorek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Dzienia Joanna

czwartek10.45-11.30

pokój n-lski

  1.  

Dziurzańska Dorota

piątek 9.10-9.40

pokój n-lski PG

  1.  

Franczak Mirosława

czwartek 9.20-9.50

pokój n-lski

  1.  

Gmurzyńska Beata

poniedziałek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Golec Renata

piątek 8.30-9.30

pokój n-lski

  1.  

Goliszek Sebastian

poniedziałek 16.25-16.55

pokój n-lski PG

  1.  

Grabowska Małgorzata

poniedziałek 7.30-8.00

pokój n-lski PG

  1.  

Grodzicka Anna

wtorek 13.30-13.50

pokój n-lski

  1.  

Gruchacz Magdalena

poniedziałek 11.10-11.30

świetlica

  1.  

Grzechnik-Siewierska Magdalena

czwartek 16.30-17.00

świetlica

  1.  

Jeziorkowska Dorota

czwartek 13.50-14.20

pokój n-lski

  1.  

Kamińska Urszula

piątek 9.50-10.20

pokój n-lski

  1.  

Kędzierska Ewa

środa 8.00-8.30

pokój n-lski PG

  1.  

Kępska Wanda

wtorek 15.00-15.30

biblioteka

  1.  

Kifonidis Marta

wtorek 9.50-10.35

pokój n-lski

  1.  

Kleniewski Rafał

poniedziałek 13.50-14.35

pokój n-lski  PG

  1.  

Kłosowska Anna

poniedziałek 11.00-11.30

pokój n-lski

  1.  

Kłosowski Dariusz

poniedziałek 15.40-16.25

pokój n-lski PG

  1.  

Korzeniecka Anna

wtorek 11.00-11.30

pokój n-lski

  1.  

Kosińska Alina

poniedziałek 11.00-11.30

pokój n-lski

  1.  

Kozioł Małgorzata

poniedziałek 12.25-12.40

pokój n-lski

  1.  

Kruszewska Ilona

środa 10.45-11.30

pokój n-lski

  1.  

Kulesza Małgorzata

poniedziałek 10.00-10.30

pokój n-lski

  1.  

Kurowska Emilia

wtorek 14.15-14.45

pokój n-lski SP7

  1.  

Lipiec Ewelina

środa 13.30-13.50

pokój n-lski

  1.  

Lodzik Aneta

czwartek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Łuszczewska Joanna

wtorek 13.30-13.50

pokój n-lski

  1.  

Maj Anna

środa 16.30-16.50

świetlica

  1.  

Majewska Beata

poniedziałek 11.40-12.10

pokój n-lski PG

  1.  

Mariańska Sylwia

piątek 9.50-10.35

pokój n-lski

  1.  

Michalak Agnieszka

środa 9.00-9.35

pokój n-lski

  1.  

Mikusek Małgorzata

wtorek  16.00-16.30

pokój n-lski PG

  1.  

Miścikowski Przemysław

piątek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Muras Anna

środa 16.30-16.50

świetlica

  1.  

Myśliwiec Magda

poniedziałek 7.30-8.00

pokój n-lski PG

  1.  

Nowacka Karolina

czwartek 13.50-14.35

pokój n-lski

  1.  

Nurczyńska Grażyna

piątek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Odrzywolska Anna

środa 9.50-10.20

pokój n-lski PG

  1.  

Olszewski Mateusz

wtorek 7.30-8.00

pokój n-lski PG

  1.  

Ostrowski Artur

czwartek 15.30-16.00

pokój n-lski PG

  1.  

Pałaszewska Agnieszka

piątek 12.45-13.15

pokój n-lski

  1.  

Panasiuk Agnieszka

czwartek 12.45-13.30

pokój n-lski PG

  1.  

Parol Joanna

środa 12.30-13.00

pokój n-lski PG

  1.  

Pawełas Małgorzata

środa 11.30-12.10

pokój n-lski PG

  1.  

Perka Paulina

poniedziałek 9.50-10.20

pokój n-lski

  1.  

Pieczarka Iwona

wtorek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Pietruszka Elżbieta

poniedziałek 13.30-14.00

pokój n-lski PG

  1.  

Pikuła Elżbieta

czwartek 7.20-7.50

pokój n-lski

  1.  

Płocharczyk Rafał

poniedziałek 8.00-8.45

pokój n-lski

  1.  

Pocheć-Mordaka Aleksandra

środa 9.50-10.20

pokój n-lski

  1.  

Pociask Janina

czwartek 11.00-11.30

pokój n-lski PG

  1.  

Przekora Agnieszka

środa 11.00-11.30

pokój n-lski PG

  1.  

Przygoda Dorota

wtorek 11.30-12.00

pokój n-lski

  1.  

Rączkowska Marta

środa 13.00-13.30

pokój n-lski PG

  1.  

Rucińska Hanna

wtorek 13.50-14.20

pokój n-lski

  1.  

Rutkowski Radosław

czwartek 13.00-13.20

świetlica

  1.  

Ryńska-Pieluchowska Izabella

piątek 12.45-13.30

pokój n-lski

  1.  

Skuza Marlena

wtorek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Stecyna Wojciech

poniedziałek 12.45-13.30

pokój n-lski

  1.  

Szczęsnowicz Anna

poniedziałek 10.45-11.30

pokój n-lski

  1.  

Śliwińska Beata

piątek 12.25-13.30

pokój n-lski

  1.  

Ślizowski Konrad

piątek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Tomaszewska Wanda

piątek 10.45-11.30

pokój n-lski

  1.  

Tomczak Marzena

środa 14.00-14.30

pokój n-lski PG

  1.  

Traczyk Anna

czwartek 12.45-13.15

pokój n-lski

  1.  

Tulin Cezary

czwartek 12.45-13.30

pokój n-lski

  1.  

Turadek Agnieszka

wtorek 7.15-7.45

pokój n-lski PG

  1.  

Tyczyński Mariusz

poniedziałek 10.45-11.30

pokój n-lski PG

  1.  

Walczuk Elżbieta

poniedziałek 12.30-13.00

pokój n-lski PG

  1.  

Warchoł Anna

czwartek 11.45-12.20

pokój n-lski

  1.  

Wasilewska Katarzyna

czwartek 8.00-8.30

pokój n-lski

  1.  

Wesling Teresa

piątek 14.10-14.30

pokój n-lski

  1.  

Wieczorek Paulina

poniedziałek 12.45-13.15

pokój n-lski

  1.  

Wilczewska Justyna

czwartek 12.25-12.45

pokój n-lski

  1.  

Wilczyńska Marta

wtorek 11.40-12.25

pokój n-lski

  1.  

Wiśniewski Piotr

środa 12.25-12.55

pokój n-lski PG

  1.  

Witkowska Anna

czwartek 10.45-11.15

pokój n-lski

  1.  

Wodyńska Bożena

środa 11.40-11.30

świetlica

  1.  

Wyszyński Sławomir

poniedziałek 15.40-16.25

pokój n-lski PG

 

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.