SZKOLNE JASEŁKA

22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego odbyło się uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej przed świętami Bożego Narodzenia.

Dzień Świętego Mikołaja

Jak co roku, 6 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim, wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 1, zorganizowano Dzień Świętego Mikołaja połączony z XI Korespondencyjnymi Mistrzostwami Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym PIRUET – Mistrzostwami SP7 .

Andrzejkowy zawrót głowy

23 listopada Siódemeczkę ogarnęły wesołe, taneczne nastroje. W tym dniu bowiem odbywały się w naszej szkole Andrzejki. Do południa bawili się uczniowie klas młodszych, zaś wieczorem swoją imprezę miały klasy IV - VI.

Konkurs "JESTEM SMART"

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie JESTEM SMART organizowanym przez magazyn "TIK w Edukacji" - www.tikwedukacji.pl
Zadaniem konkursowym było nagranie filmu, w którym uczniowie pokażą i opowiedzą o tym, jak na co dzień, w szkole i po lekcjach korzystają z internetu i smartfonów.

Obchody 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada, uczniowie reprezentujący naszą szkołę w Poczcie Sztandarowym, wzięli udział w obchodach 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Wystawa „Stare Miasto i legendy warszawskie”

Na przełomie października i listopada klasy III a i III b przygotowały wystawę dla klas 0 – 3 pt.: „Stare Miasto i legendy warszawskie”. Była ona podsumowaniem odbytej w miesiącu październiku wycieczki do Zamku Królewskiego i na Stare Miasto.

19 edycja warsztatów twórczych „ Moja Mała Ojczyzna”.

Dnia 21 października w Bibliotece szkolnej Zespołu Szkół nr 1 Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orła Białego odbyła się 19 edycja warsztatów twórczych „ Moja Mała Ojczyzna”.

Hasłem wiodącym tegorocznego konkursu były Magiczne miejsca w naszym mieście.

Europejski Dzień Języków 2016

Z okazji Europejskiego Dnia Języków 2016 zorganizowane zostały dwa konkursy
dla uczniów naszej szkoły.

Warsztaty "Geneza Ziemi, skały i minerały"

W dniach 18 i 19 października 2016r. uczniowie mieli okazję wziąć udział w warsztatach pt.: "Geneza Ziemi, skały i minerały".

SUKCESY UCZNIÓW SP7 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH /wrzesień 2016 r./

We wrześniu 2016 r. organizowane były zawody w biegach przełajowych na szczeblu gminnym i powiatowym. Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsca w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych i Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października 2016r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Społeczność uczniowska wraz z opiekunami licznie zebrała się w bajecznie kolorowej, jesiennie udekorowanej sali forum. Klasy 3e i 6c, pod kierunkiem wychowawczyń p. Anety Lodzik i p. Joanny Dzieni, przygotowały bogaty program artystyczny.

Wybory na Rzecznika Praw Ucznia

W dniu 30 września 2016 r. odbyły się wybory na Rzecznika Praw Ucznia Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE