Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Otwarty czwartek

30 marca 2017 r. odbędzie się otwarty czwartek. Rodziców uczniów klas IV - VI zapraszamy w godzinach 17.00 - 19.00.

 

 

Mistrzowskie zmagania z tabliczką mnożenia

11 marca 2017 roku, po raz szesnasty odbyły się w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 1 Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego w Tabliczce Mnożenia. W zawodach wzięły udział reprezentacje: Nasielska, Popowa Borowego oraz gospodarzy Szkoły Podstawowej nr 7.

OTWARCIE HALI SPORTOWEJ PRZY ZESPOLE SZKÓŁ NR 1

„Sport sam w sobie jest piękny. (…) Istotą sportu jest rywalizacja, wola walki. Sport jest demokratyczny i sprawiedliwy. (…) Jest aktem dzielności i poświęcenia. (…) Jest szkołą lojalności, odwagi, wytrzymałości, stanowczości, powszechnego braterstwa, wszystkich cnót naturalnych. (…) Każdy rodzaj sportu niesie ze sobą bogaty skarbiec wartości. Ćwiczenie uwagi, kształcenie woli, wytrwałości, odpowiedzialności, znoszenie trudu i niewygód, duch wyrzeczenia i solidarności, wierność obowiązkom – to wszystko należy do cnót sportowca.”

Wygraliśmy mistrzostwa gminy i powiatu w piłce siatkowej.

SZKOLNE JASEŁKA

22 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego odbyło się uroczyste spotkanie całej społeczności szkolnej przed świętami Bożego Narodzenia.

Dzień Świętego Mikołaja

Jak co roku, 6 grudnia, w Szkole Podstawowej nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim, wchodzącej w skład Zespołu Szkół nr 1, zorganizowano Dzień Świętego Mikołaja połączony z XI Korespondencyjnymi Mistrzostwami Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym PIRUET – Mistrzostwami SP7 .

Andrzejkowy zawrót głowy

23 listopada Siódemeczkę ogarnęły wesołe, taneczne nastroje. W tym dniu bowiem odbywały się w naszej szkole Andrzejki. Do południa bawili się uczniowie klas młodszych, zaś wieczorem swoją imprezę miały klasy IV - VI.

Konkurs "JESTEM SMART"

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie JESTEM SMART organizowanym przez magazyn "TIK w Edukacji" - www.tikwedukacji.pl
Zadaniem konkursowym było nagranie filmu, w którym uczniowie pokażą i opowiedzą o tym, jak na co dzień, w szkole i po lekcjach korzystają z internetu i smartfonów.

Obchody 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości

W dniu 11 listopada, uczniowie reprezentujący naszą szkołę w Poczcie Sztandarowym, wzięli udział w obchodach 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Wystawa „Stare Miasto i legendy warszawskie”

Na przełomie października i listopada klasy III a i III b przygotowały wystawę dla klas 0 – 3 pt.: „Stare Miasto i legendy warszawskie”. Była ona podsumowaniem odbytej w miesiącu październiku wycieczki do Zamku Królewskiego i na Stare Miasto.

19 edycja warsztatów twórczych „ Moja Mała Ojczyzna”.

Dnia 21 października w Bibliotece szkolnej Zespołu Szkół nr 1 Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orła Białego odbyła się 19 edycja warsztatów twórczych „ Moja Mała Ojczyzna”.

Hasłem wiodącym tegorocznego konkursu były Magiczne miejsca w naszym mieście.

Europejski Dzień Języków 2016

Z okazji Europejskiego Dnia Języków 2016 zorganizowane zostały dwa konkursy
dla uczniów naszej szkoły.

Warsztaty "Geneza Ziemi, skały i minerały"

W dniach 18 i 19 października 2016r. uczniowie mieli okazję wziąć udział w warsztatach pt.: "Geneza Ziemi, skały i minerały".

SUKCESY UCZNIÓW SP7 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH /wrzesień 2016 r./

We wrześniu 2016 r. organizowane były zawody w biegach przełajowych na szczeblu gminnym i powiatowym. Uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze miejsca w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Podstawowych i Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Szkół Podstawowych.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

13 października 2016r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Społeczność uczniowska wraz z opiekunami licznie zebrała się w bajecznie kolorowej, jesiennie udekorowanej sali forum. Klasy 3e i 6c, pod kierunkiem wychowawczyń p. Anety Lodzik i p. Joanny Dzieni, przygotowały bogaty program artystyczny.

Wybory na Rzecznika Praw Ucznia

W dniu 30 września 2016 r. odbyły się wybory na Rzecznika Praw Ucznia Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
PG2 - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.