,,Łamigłówki mądrej główki’’

Dnia 19 października 2017 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wiedzy w którym wzięły udział dzieci z klas III. Zadania nie były łatwe, uczestnicy musieli sprawnie szybko poradzić sobie z zadaniami matematycznymi, ortografią czy krzyżówką. Wszyscy stanęli na wysokości zadania.

WYCIECZKA DO LASU

16 października 2017 roku uczniowie ze świetlicy szkolnej z wychowawcami, wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasku. Tego dnia pogoda była piękna, świeciło słońce a las mienił się różnymi barwami. W trakcie wycieczki dzieci obserwowały otaczającą przyrodę, a do świetlicy zbierały „skarby”, które Pani Jesień zostawiła w lesie.
wyświetl galerię w Cooliris

AKCJA CHARYTATYWNO – EKOLOGICZNA „NAKRĘTKI ZBIERAMY- PSIAKOM POMAGAMY”

Z początkiem października rozpoczęliśmy akcję zbierania korków w naszej szkole na rzecz potrzebujących piesków ze schroniska w naszym mieście.

JESIEŃ W ŚWIETLICY

Zainspirowani jesienią zbieramy kasztany, liście i inne dary jesieni.

Czas w świetlicy urozmaicają nam prace plastyczne inspirowane tą piękną porą roku.

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dnia 03.10.2017r. obchodziliśmy w naszej świetlicy Dzień Chłopaka. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE