Od redakcji

Już ruszyło nowe wydanie Betonu… tyle że internetowe. Razem z panią Rączkowską pomyślałyśmy, że teraz, w dobie Internetu, taka forma będzie bardziej przystępna i czytelna dla uczniów. Zdecydowałyśmy, że warto pożegnać stare, papierowe wydanie. Chyba był to trafny wybór? Już teraz sami możecie się przekonać. W zakładce BETON znajdziecie nasze artykuły, a wraz z nimi reportaże i zdjęcia.

Piszemy o wielu rzeczach, np. o zdrowiu , integracji szkolnej, sporcie… zawsze będzie można też przeczytać opowiadania. Pomysłów na artykuły  jest wiele, ale zawsze przydadzą się nam kolejne ręce do pracy. Dlatego zapraszamy Cię, abyś do kółka dziennikarskiego dołączył!

Spotkania odbywają się co piątek na ósmej godzinie lekcyjnej. W miłej atmosferze razem tworzymy ciekawą gazetkę szkolną. Od tej pory owoce naszej pracy będą pojawiały w zakładce BETON na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy do czytania i na nasze spotkania!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE