Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2017/2018

Nauczyciele 2017/2018

Alfut Monika – pedagog

Amieławska Ewa -  nauczyciel wspomagający kl. VIIb

Bieńkowska Irmina – geografia, przyroda

Brodowska Teresa – bibliotekarz

Bruzda Marta –język niemiecki

Brzozowska Grażyna –wychowanie  fizyczne                   

Chrząstek Urszula - nauczyciel wspomagający kl. Id

Cybulska Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIg

Czubak Marta – biologia, technika                         

Dalgiewicz–Ruchała Bogusława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ib

Danek Monika – wychowanie do życia w rodzinie         

Dobruk Katarzyna – religia

Dobrzyńska Krystyna – wychowawca świetlicy

Domeradzka Katarzyna – j. angielski   

Drewnowski Andrzej – wychowanie fizyczne

Dryblak Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. Ie

Dubiel Grażyna - pedagog

Duch Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIId

Dudar Anna – integracja sensoryczna

Dzienia Joanna – historia, wychowawca kl. VIIc

Dziurzańska Dorota – matematyka, wychowawca kl. IVc

Franczak Mirosława - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIa

Gmurzyńska Beata – j. polski, wychowawca kl. Va

Golec Renata – j. polski, wychowawca kl. VIId

Goliszek Sebastian – plastyka

Grabowska Małgorzata – język angielski, psycholog              

Grodzicka Anna - nauczyciel wspomagający kl. IIIh, przyroda

Gruchacz Magdalena - wychowawca świetlicy

Grzechnik-Siewierska Magdalena -  wychowawca świetlicy       

Jeziorkowska Dorota - nauczyciel wspomagający kl. IIIg i IVd

Kamińska Urszula – j. polski, wychowawca kl. Vc

Kędzierska Ewa –język niemiecki

Kępska Wanda – biblioteka

Kifonidis Marta – j. angielski

Kleniewski Rafał –wychowanie  fizyczne

Kłosowska Anna – muzyka, technika, j. polski, wychowawca kl. VId

Kłosowski Dariusz - muzyka             

Korzeniecka Anna – matematyka, zajęcia komputerowe, wychowawca kl. VIa

Kosińska Alina – religia

Kozioł Małgorzata – terapia pedagogiczna

Kruszewska Ilona - nauczyciel wspomagający kl. Ic              

Kulesza Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. IIc

Kurowska Emilia – j. angielski, wychowawca kl. VIIe

Lipiec Ewelina – integracja sensoryczna

Lodzik Aneta - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca kl. Ia

Łuszczewska Joanna - nauczyciel wspomagający kl. IIb, terapia pedagogiczna

Maj Anna – wychowawca świetlicy

Majewska  Beata – j. polski, etyka, wychowawca kl. IVa    

Mariańska Sylwia - nauczyciel wspomagający kl. IIc

Michalak Agnieszka - nauczyciel wspomagający kl. Va, technika

Mikusek Małgorzata - matematyka

Miścikowski Przemysław - religia

Muras Anna – wychowawca świetlicy

Myśliwiec Magda –język  polski

Nowacka Karolina – wychowanie fizyczne                 

Nurczyńska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna,  integracja sensoryczna, wychowawca kl. Id

Odrzywolska Anna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IVf

Olszewski Mateusz - geografia

Ostrowski Artur - wychowanie do życia w rodzinie

Panasiuk Agnieszka - nauczyciel wspomagający kl. IVg

Pałaszewska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna,  język angielski, wychowawca kl. If

Parol Joanna - wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IVg

Pawełas Małgorzata – j. angielski      

Perka Paulina – matematyka, zajęcia komputerowe, wychowawca kl. VIIa

Pieczarka Iwona  - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIh

Pietruszka Elżbieta – matematyka, informatyka

Pikuła Elżbieta – matematyka,  wychowawca kl. VIIb

Płocharczyk Rafał – religia, historia

Pocheć-Mordaka Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIe

Pociask Janina – chemia, biologia

Przekora Agnieszka – j. polski, wychowawca kl. IVd

Przygoda Dorota – edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna, wychowawca kl. IIa

Rączkowska Marta - j. polski, wychowawca kl. IVb

Rucińska Hanna – j. polski, plastyka, wychowawca kl. VIb

Rutkowski Radosław - wychowawca świetlicy

Ryńska–Pieluchowska Izabella – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIb

Skuza Marlena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIf

Stecyna Wojciech – wychowanie fizyczne

Szadkowski Tomasz – język polski, technika

Szczęsnowicz Anna- j. niemiecki

Szwąder Agnieszka - fizyka

Śliwińska Beata – j. angielski, wychowawca kl. Vd

Ślizowski Konrad – rehabilitacja

Tomaszewska Wanda - edukacja wczesnoszkolna, j. angielski, wychowawca kl. IIb

Tomczak Marzena – nauczyciel wspomagający kl. IVf                 

Traczyk Anna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. IIIc

Tulin Cezary – wychowanie fizyczne

Turadek Agnieszka - matematyka 

Tyczyński Mariusz –wychowanie  fizyczne

Walczuk Elżbieta – terapia pedagogiczna

Warchoł Anna - edukacja wczesnoszkolna, stymulacja polisensoryczna, wychowawca kl. Ic

Wasilewska Katarzyna - psycholog

Wesling Teresa – logopeda

Wieczorek Paulina – przyroda, wychowawca kl. VIc

Wilczewska Justyna - nauczyciel wspomagający kl. VIIa

Wilczyńska Marta – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. IVe

Witkowska Anna –technika, informatyka

Wiśniewski  Piotr – j. angielski               

Witkowska Anna – zajęcia komputerowe, matematyka, technika, wychowawca kl. Ve

Wodyńska Bożena – wychowawca świetlicy

ks. Wyszyński Sławomir – religia

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.