Zakończenie roku szkolnego 2013

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013 dla klas pierwszych i drugich rozpoczęła się o godzinie 9.00. Odświętnie wyglądający uczniowie zajęli wskazane w sali gimnastycznej miejsca i z niecierpliwością oczekiwali momentu, w którym z rąk Pani Dyrektor bądź Wychowawcy otrzymają upragnione świadectwa.

Upływa szybko życie...

„Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…”– pod takim hasłem odbyło się zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Uroczystość rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu uczniów.

Bal gimnazjalny 2013

Tegoroczny bal gimnazjalny odbył się w Starym Modlinie w domu weselnym ,,Anna”. Jak staropolska tradycja nakazuje rozpoczął się polonezem.

Telewizja od kuchni

W ostatnim tygodniu czerwca pojechaliśmy na wycieczkę do Telewizji Polskiej. Wszyscy bardzo byliśmy ciekawi, jak wygląda telewizja od kuchni. Z niecierpliwością też w holu recepcyjnym bloku oczekiwaliśmy na przewodnika, który na początku zabrał nas do studia sportowego.

Wycieczka do Muzeum Techniki

Do Muzeum Techniki w Warszawie dnia 21.05.2013 roku pojechało osiemnastu uczniów klas III z Zespołu Szkół nr 1, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE