Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Bal karnawałowy klas 1-3 „Bezludna wyspa”

Załoga piratów zabrała: księżniczki, syrenki, postaci z bajek, zwierzęta i innych uczestników balu  w niezwykły rejs statkiem. Gdy statek osiadł na mieliźnie dalej trzeba było płynąć „tratwami”.

Wycieczka do teatru 3b

7 lutego klasa 3b wybrała się na wycieczką do Teatru Capitol w Warszawie na spektakl pt.: „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Uczniowie mogli porównać fabułę przeczytanej książki z wizją reżysera sztuki. Wszyscy podziwiali grę aktorską, zwłaszcza rolę małpki Czi- Czi.
wyświetl galerię w Cooliris

 Praca dziennikarza i lektora

Dnia 5 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej nr 7 im.Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim odbyło się dwugodzinne spotkanie uczniów klasy 5 D z dziennikarzem.

Jasełka w 3a

19 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie w klasie 3a. W tym szczególnym dniu uczniowie zaprezentowali przed rodzicami program artystyczny pt. „Boże narodzenie”, który wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podczas świątecznego występu nie zabrakło pastorałek, kolęd, tańców i wierszyków.

Warsztaty dziennikarskie w klasach I c i II c

Tuż przed rozpoczęciem ferii, 12 stycznia, klasy I c i II c wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez dziennikarzy NoToSport.pl. Jednym z nich był absolwent placówek Zespołu Michał Kulesza.

Koncert kolęd i pastorałek klas II

10 stycznia 2018 r. na sali forum w Szkole Podstawowej nr 7 panował gwar. W barwnym korowodzie wmaszerowali kolędnicy z klas II. Zaprezentowali zebranym Rodzicom i Dziadkom Koncert Kolęd i Pastorałek wykazując się talentem aktorskim i wokalnym. Przybyli goście ze wzruszeniem oklaskiwali małych artystów, którzy zgodnie z tradycją, zostali obdarowani na zakończenie słodkościami.

Spotkanie ze strażakami klas 3b i 3d

Tuż przed feriami uczniowie klas 3b i 3d spotkali się ze strażakami z nowodworskiej OSP. Strażacy przyjechali pod szkołę wozem strażackim. Dzieci z zaciekawieniem oglądały nowoczesny pojazd wraz z wyposażeniem ratowniczym i gaśniczym. Wiele się dowiedziały się o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaka, a także usłyszały kilka porad, o tym jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe.

WYCIECZKA NA POCZTĘ KLASY 3B

Uczniowie klasy 3b udali się na pocztę, aby wysłać własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami dla dziadków. Dzięki uprzejmości pracownika poczty-pani Sylwii, dzieci mogły zobaczyć jak wygląda urząd pocztowy od środka, na czym polega praca pocztowca, co to jest datownik oraz w jaki sposób opróżnia się skrzynkę pocztową. To była ciekawa lekcja.

Uczniowie klas 5a i 4f otrzymali list od Papieża Franciszka

Miło nam poinformować, że 12 stycznia 2018 roku uczniowie klas 5a i 4f otrzymali list od Papieża Franciszka. Jest to odpowiedź na listy dzieci wysłane do Watykanu przed świętami Bożego Narodzenia.

Klasa 3h z wizytą w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Na początku grudnia  klasa 3h pojechała na wycieczkę do Hotelu Warszawianka w Jachrance na zajęcia kulinarne. Każdy uczeń został zapoznany  ze swoim stanowiskiem pracy oraz przepisem kulinarnym, który ma wykonać. Pysznościom nie było końca.

Mikołajki w klasie 3h

Pierwsza pomoc w 3h

Z wizytą w naszej szkole byli przedstawiciele Sekcji Poszukiwawczo Ratowniczej OSP – RW Modlin. Wśród zaproszonych gości byli rodzice uczennicy z klasy 3f i mama ucznia klasy 3h, której towarzyszył pies. Ratownicy oprócz pokazu  udzielili  uczniom instrukcji udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowane w  wypadku.

PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE UCZNIÓW KLASY VI A DLA RODZICÓW

W dniu 21 grudnia 2017 r. wieczorem odbyło się spotkanie uczniów klasy VI a z rodzicami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpoczęło się od części artystycznej. Uczniowie śpiewali świąteczne piosenki i recytowali wiersze, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie uczniowie wręczyli rodzicom upominki. To podniosłe i wzruszające spotkanie na długo zostanie w pamięci uczniów i rodziców.
wyświetl galerię w Cooliris

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE KLASY VI A

W dniu 18 grudnia 2017 r. w klasie VI a odbyło się spotkanie świąteczne, podczas którego uczniowie wykonywali prezenty dla swoich rodziców- eko-świeczniki. W tym dniu odbyły się też „Mikołajki klasowe”. 

KONCERT KOLĘD I WIGILIA W KLASIE 3 E

22 grudnia wieczorem Elfiki wraz z rodzinami spotkali się na uroczystym koncercie kolęd. Uczniowie wykonali jedne z najpiękniejszych kolęd i pastorałek, czym wprowadzili zebranych w magiczny nastrój świąt.

Przedstawienie w 3b

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 3b zaprezentowali swoim rodzicom przedstawienie pt . „Bombki”. Scenariusz rozgrywa się w świecie ozdób choinkowych, które rozmawiają  o tym, co jest najważniejsze w czasie świąt.

Jasełka w klasie I c

13 grudnia 2017 roku, wieczorem do SP 7 tłumnie podążały całe rodziny uczniów klasy I c. Działo się tak za sprawą wystawianych przez dzieci jasełek. Przedstawienie wywarło na widzach ogromne wrażenie.

Program edukacyjny „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” w klasach IV - VI

Program „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” jest długofalowym projektem do którego przystąpiła nasza szkoła. Celem programu jest przede wszystkim edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia. Program został przygotowany we współpracy z dietetykami, pedagogami i partnerami. Jak wskazują badania, nawyki żywieniowe kształtujące się i utrwalające w okresie dzieciństwa i młodości trudno zmienić w wieku dorosłym.

Spotkanie wigilijne w klasie VI c

W dniu 19.12.2017 r. w klasie VI c odbyło się spotkanie wigilijne. Przecież tworzymy w swojej klasie małą rodzinę. Uczniowie biesiadowali przy słodkim poczęstunku oraz słuchali kolęd. Wigilie klasowe to podniosłe i wzruszające spotkanie, które na długo zostanie w pamięci uczniów.

DZIEŃ INTEGRACYJNY W KLASIE I E

14 grudnia 2017 roku w klasie I e odbyło się wieczorne, przedświąteczne spotkanie integracyjne. Najpierw dzieci z rodzicami tworzyli na warsztatach ozdoby świąteczne. Wszyscy byli bardzo zaangażowani podczas pracy i świetnie się bawili.

Warsztaty plastyczne I f

Dnia 18 grudnia 2017 roku o godz. 18.00 w kasie I F odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców. Wspólnie wykonaliśmy kilkanaście bombek techniką decupage. Spotkanie sprzyjało integracji dzieci i dorosłych, wprowadzało nas w świąteczny klimat. Rodzice obejrzeli także przestawienie przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Czapli.

Wycieczka If

Dnia 23.11.2017 r. uczniowie klasy I F pod opieką pani Agnieszki Czapli i Aleksandry Płocheć uczestniczyli w wycieczce do Gąsiorowa. W Młynie animatorzy zorganizowali dla dzieci warsztaty plastyczne i kulinarne oraz zabawy muzyczno-ruchowe.

Niezwykła lekcja muzyki w 3 e

13 grudnia do klasy 3 e przybył wyjątkowy gość, pan Piotr Sołoducha - wokalista grupy Enej. Uczniowie wraz z artystą grali na instrumentach i śpiewali polskie kolędy.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Telewizji Polskiej

14 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Telewizji Polskiej. Razem z przewodnikiem zwiedzili siedzibę telewizji – byli w różnych studiach, pomieszczeniach reżyserskich, pracowniach dekoracji.

To jest czas, który nazywamy szczęściem… Jasełka w klasie 5a

Boże Narodzenie to – jak mówią słowa piosenki – czas, kiedy wszystko jest łatwiejsze; czas, który nazywamy szczęściem; lepszy czas… W takiej właśnie świątecznej atmosferze 12 grudnia 2017 roku odbyły się jasełka w klasie 5a. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie Wigilia w autobusie.

Wycieczka VII a i VII c

Dnia 12 grudnia 2017r. uczniowie klas VII a oraz VII c wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W galerii „Złote Tarasy” zwiedzili projektornię Multikina. Poznali krótką historię filmu, a także mieli okazję poznać technikę ich wyświetlania oraz dowiedzieli  się w jaki sposób wygląda kino „od kuchni”.

Warsztaty 7a

Dnia 21 listopada 2017 r. uczniowie klasy VII a wzięli udział w warsztatach na temat szkodliwości spożywania alkoholu. Ich celem  było poszerzenie wiedzy uczniów na temat uzależnienia od alkoholu, jego wpływu na organizm oraz na rodzinę osoby uzależnionej. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, kim jest alkoholik, czym jest alkoholizm, jakie są czynniki ryzyka spożywania alkoholu przez młodzież  oraz jakie są konsekwencje picia.

Przedświąteczne Spotkanie w II c

Uczniowie klasy II c wraz z rodzicami podczas Spotkania Przedświątecznego wspólnie wykonali czerwononose renifery. Zostały one przeznaczone do sprzedaży na kiermaszu corocznie organizowanym przez Radę Rodziców.

  Portret Króla Jegomości

1 grudnia 2017 r. uczniowie klasy II c uczestniczyli w lekcji muzealnej „Portret Króla Jegomości”, w warszawskim Zamku Królewskim. Oglądali uważnie różne rodzaje portretów: reprezentacyjne, konne, prywatne.

   Mikołajkowa niespodzianka

Klasy I e i II c wybrały się 7 grudnia 2017 r. na warsztaty do Pijalni Czekolady Wedel przy ulicy Szpitalnej w Warszawie oraz do Muzeum Archeologicznego. Wycieczka była niespodzianką mikołajkową zaplanowaną przez rodziców i wychowawców.

Spotkanie z pszczelarzem

Wprowadzanie literek nie musi być monotonne. Doskonale wiedzą o tym Iskierki z 1a. Zapoznanie dzieci z kształtem litery Uu poprzedziło spotkanie z panem Sawickim- tatą Karolinki. Pasją naszego gościa są pszczoły.

Spotkania biblioteczne 1a

W pierwszym półroczu klasa 1a uczestniczyła w dwóch spotkaniach bibliotecznych. Pod opieką rodzica i wych. Anety Lodzik dzieci szły na spacer do osiedlowej biblioteki, gdzie witała je bibliotekarka pani Katarzyna Stasiak.

Edukacja kulturalna Iskierek i Orlików

Już od pierwszej klasy nauczyciele naszej szkoły dbają o edukację kulturalną uczniów. Wyjazdy do teatru, na koncerty i warsztaty muzyczne, wizyty w bibliotece to tylko część bogatego programu, poprzez który realizowany jest Program wychowawczy klasy.

Lekcje matematyki w 1a

Matematyka nie jest trudna. Wiedzą o tym pierwszaki z 1a. Na lekcjach matematyki zarówno planowych, jak i rozwijających zajęciach pozalekcyjnych, grają w gry matematyczne z wykorzystaniem kart p.Andrzeja Grabowskiego (innowacja pedagogiczna), wykorzystują kostki do gry, plansze, domino, klocki w kolorach i figury geometryczne.

Magiczny wieczór  1a i 1d

29 listopada Iskierki i Orliki uczestniczyły w wyjątkowym spotkaniu. Zgodnie z tradycją wieczór andrzejkowy pełen jest wróżb, przepowiedni i wyśmienitej zabawy. W 1a i 1d nie było inaczej. Tylko wróżkami, czarodziejkami były mamy! Przygotowały one dla dzieci różne atrakcje, wspaniałe dekoracje, niesamowite wróżby i zabawy.

Bal Andrzejkowy klas  I-III

Dnia 29 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się bal Andrzejkowy dla klas I-III. Został zorganizowany przez Wychowawców Świetlicy i Radę Rodziców. Przeprowadzone wróżby i konkursy zostały wzmocnione zabawą taneczną.

Warsztaty bożonarodzeniowe

Klasy 3b i 3d wybrały się 11 grudnia 2017 r. na wycieczkę do Legionowa. Dzieci uczestniczyły w warsztatach związanych z Bożym Narodzeniem. Poznały zwyczaje bożonarodzeniowe te dawne i te które przetrwały do dziś, obejrzały szopki.

Lekcja multimedialna „Co to jest dubbing”

Klasy 3 b i 3d wzięły udział w lekcji, która odbyła się w kinie w Miejskim Ośrodku Kultury   im . Ch. S. Chaplina w Legionowie 1 grudnia 2017 r. Dzieci poznały tajniki dubbingu. Znani aktorzy opowiadali o swojej trudnej pracy w podkładaniu własnego głosu różnym postaciom ze znanych filmów dla dzieci.

Wycieczka do Muzeum Archeologicznego i na kręgle.

W listopadzie klasy III a i III f odwiedziły Muzeum Archeologiczne w Warszawie. Na zajęciach, wykorzystując zrekonstruowane pradziejowe warsztaty, dzieci wykonały kolorowe krajki. Zwiedzając fragment wystawy poznali surowce wykorzystywane dawniej do wytwarzania tkanin, jak również zasadę działania pionowego warsztatu tkackiego.

Klasa II b „Gromadka Kubusia Puchatka”  na wycieczce w Zamku Królewskim i w Fabryce Lizaków

5 grudnia 2017 w prezencie mikołajkowym uczniowie klasy II b otrzymali bardzo atrakcyjną wycieczkę. 
Pierwszym punktem programu była ciekawa lekcja w Zamku  Królewskim „ Paź w służbie Jego Królewskiej Mości” połączona z przedstawieniem teatralnym.

Świąteczne warsztaty z rodzicami w klasie 3a

 7 grudnia 2017 r. w klasie 3a odbyły się  świąteczne warsztaty, które przygotowali  dla dzieci  ich rodzice.

Na początku uczniowie wykonywali  piękne stożkowe choinki ze styropianu, które ozdabiały świątecznymi elementami. Później  dzieci dekorowały styropianowe gwiazdki i bombki. 

Warsztaty przeciwpowodziowe w 3a i 3f

W dniu 30 listopada 2017 r. w  klasie 3a i 3f odbyły się warsztaty przeciwpowodziowe. Prowadził je pan z Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej.

Na warsztatach dowiedzieliśmy się jak przygotować siebie, rodzinę i dom na wypadek przyjścia wielkiej wody.

Górnik u Orlików

4 grudnia uczniowie 1d mieli nietypową lekcję. Mama Hani jest górnikiem naftowym i w dniu Barbórki - Święta Górników odwiedziła nasza klasę i opowiedziała o swojej pracy.

Lekcja otwarta w 1d

8 grudnia rodzice uczniów 1d wzięli udział w lekcji otwartej. Przez dwie godziny wspólnie z dziećmi wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe: bombki, kartki świąteczne, reniferki, bałwanki itp.

Wycieczka 6 a i 6 c na warsztaty adwentowo-wigilijne

W dniu 5 grudnia 2017 r. uczniowie klasy VI a oraz VI c pojechali na warsztaty adwentowo – wigilijne do gospodarstwa agro – edukacyjnego „Wymysły pod lasem”.

Mikołajki klasowe

W dniu 4 grudnia 2017 r. w klasie VI c odbyły się „Mikołajki klasowe”.  Prezenty z okazji Mikołajek to piękna idea. Dzieci wylosowały dużo wcześniej kolegę lub koleżankę z klasy i miały przygotować dla niego drobny prezent, wręczany podczas klasowej uroczystości.

Klasy czwarte poznają historię Polski...

Tym razem przed uczniami klas czwartych stanęło nowe wyzwanie. Uczniowie mieli bowiem w jak najatrakcyjniejszy sposób pokazać sylwetkę pierwszego króla Polski - Bolesława I Chrobrego. Pomysłów było co nie miara, a prym wiodły prezentacje multimedialne. Tak poznawana i zarazem przekazywana innym historia na pewno będzie dobrze zapamiętana.

WYCIECZKA WRÓBELKÓW Z I E

Klasa  I e 10 listopada  pojechała na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyprawy była lekcja muzealna w Zamku Królewskim pt.: „Jego kudłata mość Kiopek”. Dzieci  poszukując królewskiego pieska  uczyły się etykiety dworskiej i zwiedzały komnaty króla.

Historia jest ciekawa...

Uczniowie klas czwartych, którzy w tym roku szkolnym zaczynają swoją przygodę z historią mieli okazję wykazać się swoimi zdolnościami plastycznymi, ale przede wszystkim badawczymi, właśnie z historii. Mieli bowiem stworzyć drzewo genealogiczne swojej rodziny.

Wycieczka do teatru klas 3c i 3e

9 listopada klasy 3c i 3e wybrały się do teatru Rampa na przedstawienie pt. „O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

Wycieczka do Skierd klas 3c i 3e

W czwartek 19 października uczniowie klas 3c i 3e pojechali na wycieczkę do Szkółki Kontenerowej w Skierdach. Na miejscu przywitała nas Pani, która opowiadała o zasadach zachowania się w lesie. Pokazała nam różnice w wyglądzie różnych zwierząt i zdradziła wiele ciekawostek.

Pasowanie klas pierwszych

20 października 2017 roku o godzinie 9.00 na hali sportowej rozpoczęła się uroczystość pasowania tegorocznych pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orła Białego.

„Niewidzialna wystawa” – wycieczka klasy VI c

Jak to jest- normalnie funkcjonować, będąc pozbawionym możliwości korzystania ze wzroku? Jak rozpoznawać otoczenie gdy zupełnie nic nie widać? Czy świat bez kolorów i kształtów może być ciekawy? Czy przebywanie w nim  może otworzyć nas na zupełnie nowe doznania?

Opieka nad mogiłami żołnierskimi na cmentarzu miejskim

27.10.2017 roku uczniowie klasy 5a wybrali się na cmentarz w Nowym Dworze Mazowieckim, żeby przed uroczystością Wszystkich Świętych uporządkować mogiły żołnierskie. Podjęta przez uczniów inicjatywa jest wyrazem ich patriotyzmu.  

Wycieczka klasy 3a i 3f do Grzybowa

19 października 2017 r. klasa 3a i 3f  były na wycieczce w gospodarstwie ekologicznym w Grzybowie. Po przyjeździe na miejsce dzieci zjadły pyszne śniadanko. Była ziołowa herbatka, kanapki – na ciemnym pieczywie powidła, serek biały, żółty i pyszny miodek.Po śniadanku dzieci słuchały opowieści gospodarza i poszerzały wiedzę o ekologii.

Niezwykła lekcja historii w 2b i 3b

Pod koniec października uczniowie klas 2b i 3b uczestniczyli w niezwykłej lekcji, była to zabawa w księżniczki i rycerzy. Pan Mikołaj – historyk z wykształcenia i zamiłowania, swoją pasją potrafi zarażać dzieci. Jego lekcja to zabawa z wykorzystaniem rekwizytów, kostiumów i średniowiecznej muzyki.

KLASA 3 E W FABRYCE WEDLA

26 października 2017 roku uczniowie klasy 3 e byli na niezwykłej wycieczce w Fabryce Wedla. Dzieci poznały historię przedsiębiorstwa, dowiedziały się skąd bierze się czekolada, miały możliwość podziwiania czekoladowych rzeźb, a także degustacji wyrobów E. Wedla.

Wycieczka 3 b i 3 d do Warszawy

17 października 2017r. dzieci z klasy 3B i 3D odwiedziły Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Okólnik 1. Nowoczesne wnętrza zrobiły na uczestnikach duże wrażenie. Uczniowie brali udział w lekcjach muzealnych, podczas których dowiedzieli się o życiu i twórczości największego polskiego kompozytora i pianisty wysłuchali jego utworów, a nawet komponowali własne melodie.

Wycieczka klasy 6 b do Płocka

We wtorek 17 października klasa 6b wybrała się na wycieczkę do Płocka. Punktem kulminacyjnym wycieczki była gra miejska, w którą uczniowie włożyli dużo zaangażowania. Dzieci były podzielone na trzy grupy,których zadaniem było znaleźć odpowiedzi na dziewięć pytań.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim

„Bladym świtem” (czyli jeszcze przed lekcjami) 17 października 2017 roku uczniowie klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

„Wycieczka” uczniów klasy 5a na starożytny Olimp

Uczniowie klasy 5a byli już na różnych wycieczkach – kilkudniowych i jednodniowych, pieszych, autokarowych, samolotowych. Płynęli nawet jachtem. Bywali całkiem blisko i bardzo daleko, ale takiej „wycieczki” jak 17 października nie mieli jeszcze nigdy. Tego dnia odwiedzili bowiem… starożytny Olimp!

Iskierki z 1a i Orliki z 1d w Hulakula

Październikowy wyjazd do sali zabaw w Hulakula to pierwsza w tym roku wycieczka Orlików i Iskierek. Pierwszaki miały okazję do lepszego poznania się w czasie wspólnej zabawy.

Z wizytą na Olimpie.

10 października uczniowie klasy 5b zachwyceni światem mitologicznych bogów, których poznali dzięki „Mitologii” Jana Parandowskiego, zorganizowali w formie zajęć otwartych „Spotkanie bogów greckich na Olimpie”. W tym celu odpowiednio przygotowali stroje i atrybuty.

WYCIECZKA DO KINA CINEMA PARK

Klasy IIc, I e i I f 29 września pojechały do kina interaktywnego w Warszawie na lekcję filmową „Królestwo zwierząt. Dzieci odkrywały dziką naturę wszystkimi zmysłami.

Klasy II a i II b w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Uczniowie klas drugich uczcili początek kalendarzowej jesieni wizytą w skansenie w Sierpcu. Poznali tradycje i zwyczaje mieszkańców dawnej wsi mazowieckiej. Własnoręcznie ubijali masło w masłownicy, poznali proces obróbki włókien lnianych

Spotkanie III d I III b z pisarką Joanną Olech.

22 września 2017 r. uczniowie klasy III D i III B odwiedzili Miejską Bibliotekę na Osiedlu Młodych. Spotkali się tam z pisarką dla dzieci i młodzieży, panią Joanną Olech.

Wycieczka klasy III b i III d

29 września 2017 r. klasy III D i III B odwiedziły Szkółkę Kontenerową w Skierdach. Miła Pani z Nadleśnictwa Jabłonna wprowadziła uczniów w tajniki lasu.

Dzień Chłopaka w klasie III d

27 września 2017 r. klasa III D wybrała się do pizzerii „HIT”. Obserwowaliśmy pracę kucharza i kelnera. Degustowaliśmy smacznie przyrządzone pizze z serem, szynką i pieczarkami. Tak uczciliśmy Dzień Chłopaka. Było super!

Wycieczka do lasu 3b i 3d

W dniu 29 września klasy 3b i 3d udały się na wycieczkę do Szkółki Kontenerowej w Skierdach. Zajęcia poprowadziła pani leśnik z Nadleśnictwa Jabłonna.

Obóz integracyjny klas VII a i VII c

W dniach 27-29.09.2017 r. uczniowie kl. VIIa i VIIc wraz z wychowawczyniami wzięli udział w obozie integracyjnym w Lidzbarku Welskim. Ośrodek "Pod Lipami" powitał nas piękną, słoneczną pogodą. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji m.in. jazda quadem, zabawy w kulach sferycznych, zajęcia na strzelnicy czy ściance wspinaczkowej.

Wieczór filmowy w klasie VI c

Z okazji Dnia Chłopaka 2 października, w poniedziałkowy wieczór od godziny 17.00. jedna z sal lekcyjnych w szkole wypełniona była uczniami klasy VI c, którzy przybyli tu, aby spędzić go w dobrym towarzystwie swych kolegów i koleżanek.

ELFIKI ZDOBYWAJĄ TWIERDZĘ MODLIN

29 września 2017 roku klasa 3 e wybrała się na wycieczkę do Modlina Twierdzy. Elfiki poznawały historię naszej małej ojczyzny, świetnie się przy tym bawiąc.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Siedlec

Uczniowie integracyjnej klasy 5a lubią zaczynać rok szkolny od długich wycieczek, dlatego 26 września wybrali się na wycieczkę do Siedlec, które przywitały nowodworzan – jak zwykle – piękną pogodą i spadającymi pod nogi kasztanami.

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE II A

28 września w klasie II a odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych.

Spotkanie z Joanną Olech

W dniu 22 września uczniowie klas :3 b i 3 d wybrali się do Biblioteki Miejskiej na Osiedlu, gdzie uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką i ilustratorką książek dla dzieci i młodzieży Panią – Joanną Olech.

Wycieczka 6c i 6a do Kazimierza Dolnego

W dniu 25 września 2017 r. uczniowie klasy VI a oraz VI c udali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Celem wycieczki było zwiedzanie cennych zabytków, pogłębienie wiedzy i miłe spędzenie czasu.

Wycieczka 3g i 3h do 2 Pułku Saperów w Kazuniu

Dnia 8.09.2017 roku klasy 3g i 3h pojechały na wycieczkę do 2 Pułku Saperów w Kazuniu. Uczniowie brali udział w Mszy Św. i uroczystym apelu. Obserwowali przemarsz kompanii honorowej, usłyszeli salwę honorową.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.