Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

KLASA 3 E W FABRYCE WEDLA

26 października 2017 roku uczniowie klasy 3 e byli na niezwykłej wycieczce w Fabryce Wedla. Dzieci poznały historię przedsiębiorstwa, dowiedziały się skąd bierze się czekolada, miały możliwość podziwiania czekoladowych rzeźb, a także degustacji wyrobów E. Wedla.

Wycieczka 3 b i 3 d do Warszawy

17 października 2017r. dzieci z klasy 3B i 3D odwiedziły Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie przy ul. Okólnik 1. Nowoczesne wnętrza zrobiły na uczestnikach duże wrażenie. Uczniowie brali udział w lekcjach muzealnych, podczas których dowiedzieli się o życiu i twórczości największego polskiego kompozytora i pianisty wysłuchali jego utworów, a nawet komponowali własne melodie.

Wycieczka klasy 6 b do Płocka

We wtorek 17 października klasa 6b wybrała się na wycieczkę do Płocka. Punktem kulminacyjnym wycieczki była gra miejska, w którą uczniowie włożyli dużo zaangażowania. Dzieci były podzielone na trzy grupy,których zadaniem było znaleźć odpowiedzi na dziewięć pytań.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim

„Bladym świtem” (czyli jeszcze przed lekcjami) 17 października 2017 roku uczniowie klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim.

„Wycieczka” uczniów klasy 5a na starożytny Olimp

Uczniowie klasy 5a byli już na różnych wycieczkach – kilkudniowych i jednodniowych, pieszych, autokarowych, samolotowych. Płynęli nawet jachtem. Bywali całkiem blisko i bardzo daleko, ale takiej „wycieczki” jak 17 października nie mieli jeszcze nigdy. Tego dnia odwiedzili bowiem… starożytny Olimp!

Iskierki z 1a i Orliki z 1d w Hulakula

Październikowy wyjazd do sali zabaw w Hulakula to pierwsza w tym roku wycieczka Orlików i Iskierek. Pierwszaki miały okazję do lepszego poznania się w czasie wspólnej zabawy.

Z wizytą na Olimpie.

10 października uczniowie klasy 5b zachwyceni światem mitologicznych bogów, których poznali dzięki „Mitologii” Jana Parandowskiego, zorganizowali w formie zajęć otwartych „Spotkanie bogów greckich na Olimpie”. W tym celu odpowiednio przygotowali stroje i atrybuty.

WYCIECZKA DO KINA CINEMA PARK

Klasy IIc, I e i I f 29 września pojechały do kina interaktywnego w Warszawie na lekcję filmową „Królestwo zwierząt. Dzieci odkrywały dziką naturę wszystkimi zmysłami.

Klasy II a i II b w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Uczniowie klas drugich uczcili początek kalendarzowej jesieni wizytą w skansenie w Sierpcu. Poznali tradycje i zwyczaje mieszkańców dawnej wsi mazowieckiej. Własnoręcznie ubijali masło w masłownicy, poznali proces obróbki włókien lnianych

Spotkanie III d I III b z pisarką Joanną Olech.

22 września 2017 r. uczniowie klasy III D i III B odwiedzili Miejską Bibliotekę na Osiedlu Młodych. Spotkali się tam z pisarką dla dzieci i młodzieży, panią Joanną Olech.

Wycieczka klasy III b i III d

29 września 2017 r. klasy III D i III B odwiedziły Szkółkę Kontenerową w Skierdach. Miła Pani z Nadleśnictwa Jabłonna wprowadziła uczniów w tajniki lasu.

Dzień Chłopaka w klasie III d

27 września 2017 r. klasa III D wybrała się do pizzerii „HIT”. Obserwowaliśmy pracę kucharza i kelnera. Degustowaliśmy smacznie przyrządzone pizze z serem, szynką i pieczarkami. Tak uczciliśmy Dzień Chłopaka. Było super!

Wycieczka do lasu 3b i 3d

W dniu 29 września klasy 3b i 3d udały się na wycieczkę do Szkółki Kontenerowej w Skierdach. Zajęcia poprowadziła pani leśnik z Nadleśnictwa Jabłonna.

Obóz integracyjny klas VII a i VII c

W dniach 27-29.09.2017 r. uczniowie kl. VIIa i VIIc wraz z wychowawczyniami wzięli udział w obozie integracyjnym w Lidzbarku Welskim. Ośrodek "Pod Lipami" powitał nas piękną, słoneczną pogodą. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji m.in. jazda quadem, zabawy w kulach sferycznych, zajęcia na strzelnicy czy ściance wspinaczkowej.

Wieczór filmowy w klasie VI c

Z okazji Dnia Chłopaka 2 października, w poniedziałkowy wieczór od godziny 17.00. jedna z sal lekcyjnych w szkole wypełniona była uczniami klasy VI c, którzy przybyli tu, aby spędzić go w dobrym towarzystwie swych kolegów i koleżanek.

ELFIKI ZDOBYWAJĄ TWIERDZĘ MODLIN

29 września 2017 roku klasa 3 e wybrała się na wycieczkę do Modlina Twierdzy. Elfiki poznawały historię naszej małej ojczyzny, świetnie się przy tym bawiąc.

Wycieczka uczniów klasy 5a do Siedlec

Uczniowie integracyjnej klasy 5a lubią zaczynać rok szkolny od długich wycieczek, dlatego 26 września wybrali się na wycieczkę do Siedlec, które przywitały nowodworzan – jak zwykle – piękną pogodą i spadającymi pod nogi kasztanami.

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE II A

28 września w klasie II a odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych.

Spotkanie z Joanną Olech

W dniu 22 września uczniowie klas :3 b i 3 d wybrali się do Biblioteki Miejskiej na Osiedlu, gdzie uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarką i ilustratorką książek dla dzieci i młodzieży Panią – Joanną Olech.

Wycieczka 6c i 6a do Kazimierza Dolnego

W dniu 25 września 2017 r. uczniowie klasy VI a oraz VI c udali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Celem wycieczki było zwiedzanie cennych zabytków, pogłębienie wiedzy i miłe spędzenie czasu.

Wycieczka 3g i 3h do 2 Pułku Saperów w Kazuniu

Dnia 8.09.2017 roku klasy 3g i 3h pojechały na wycieczkę do 2 Pułku Saperów w Kazuniu. Uczniowie brali udział w Mszy Św. i uroczystym apelu. Obserwowali przemarsz kompanii honorowej, usłyszeli salwę honorową.

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.