Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego „Czas na zdrowie”

Szkolny etap konkursu został rozstrzygnięty. Szkołę reprezentować będą prace uczniów:
Krystiana Bochenka z klasy 6c
Natalii Staśkowiak z klasy 6d
Urszuli Bolińskiej z klasy 6d.

Konkurs matematyczny dla uczniów klas III „Mistrz Liczydełko”

Tradycyjnie miesiąc maj obfituje w wiele konkursów. Wśród nich nie mogło zabraknąć konkursu matematycznego dla uczniów klas III „ Mistrz Liczydełko”. Najlepsi matematycy z siedmiu klas III wytypowani w klasowych konkursach , stanęli do walki o tytuł mistrza. Tegoroczne zadania konkursowe wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem ze względu na złożoność poleceń oraz przede wszystkim logicznego myślenia.

Konkurs „Nowy Dwór Mazowiecki – moje miasto"

W szkolnym kalendarzu roku 2016/2017 tradycyjnie nie mogło zabraknąć konkursu „Nowy Dwór Mazowiecki – moje miasto”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI oraz 3- osobowe zespoły uczniów klas II. Wykazali się oni rozległą wiedzą na temat naszego miasta jego zabytków, historii, położenia oraz tradycji i symboli.

Szkolny konkurs „Mam talent”

Pod koniec maja w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje talenty i uzdolnienia w różnych dziedzinach: plastycznej, muzycznej, sportowej oraz polonistycznej.

Konkurs "Królowa hula-hop i Królowa skakanki''

Dnia 14 czerwca dziewczynki klas I-III wzieły udział w konkursie "Królowa hula-hop i Królowa skakanki''. Zabawa miała za zadanie wyłonić najbardziej sprytne i wygimnastykowane dziewczęta.

„Bieg po zdrowie” – program antytytoniowej edukacji zdrowotnej.

W roku szkolnym 2016/2017 (II półrocze) ruszyła I edycja nowego programu antytytoniowej edukacji zdrowotnej „Bieg po zdrowie”, skierowana do dzieci z IV klas szkół podstawowych, a więc w wieku 9-10 lat. Program został w Głównym Inspektoracie Sanitarnym we współpracy z ekspertamiz Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. I edycja programu objęła do 20% szkół podstawowych w Polsce. Nasza szkoła wzięła udział w tym programie.

Sukces w konkursie „Z technologią w świat nauki”

Uczennice klasy V a oraz V c, które uczestniczą w zajęciach rozwijających uzdolnienia z przyrody, pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięły udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
wyświetl galerię w Cooliris

Laureaci Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II o miano Mistrza Liczydełko

Mistrz Liczydełko – Jakub Tomaniak kl. II a
wyświetl galerię w Cooliris

LAUREACI KONKURSU PLASTYCZNEGO W RAMACH DNI AUTYZMU „Każdy z nas ma talent”

W konkursie wzięli udział uczniowie klas: I c, III f, III g

Akcja : Zaczytani.org w naszej szkole

Wzorem ubiegłego roku nasza szkoła po raz drugi kontynuowała udział w akcji charytatywnej: Zaczytani.org. Od połowy kwietnia do połowy maja 2017 roku dołączyliśmy do wielkiej zbiórki książek przeznaczonych dla chorych dzieci.

WYNIKI KONKURSU ZŁOTOPIÓREK KLASY III

MISTRZ ZŁOTOPIÓREK

Gabriela WacińskaIIId

Piotr NiewiadomskiIIId

Sukces w konkursie "Nie jestem obojętny - pomagam, bo umiem".

2.06.2017 r. reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 7 wzięła udział w finałowym konkursie "Nie jestem obojętny - pomagam, bo umiem". Nasze "Orły": Maja Konarzewska z VI D, Piotr Kucharuk z V A oraz Filip Krajewski z IV B (w kategorii klas IV - VI), zajęli II miejsce.

"Złotopiórek" klas II wyłoniony!

Tegoroczny konkurs ortograficzny klas drugich okazał się nie lada wyzwaniem dla najzdolniejszych nawet uczniów. Przedstawiciele klas drugich musieli się bowiem zmierzyć z przygodami Henia, który wyjechał do Afryki. Najlepszy okazał się uczeń klas II f - Sebastian Skowroński.

Ćwiczenia praktyczne przed konkursem „Nie jestem obojętny, pomagam bo umiem”.

19.05.2017r. reprezentacja naszej Szkoły – Maja Konarzewska z VID, Piotr Kucharuk z VA oraz Filip Krajewski z IV B, wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych przed konkursem „Nie jestem obojętny, pomagam bo umiem”.

Sukces uczniów w XXII edycji konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”

W dniu 19 maja 2017 roku w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbyła się XXII edycja konkursu ekologicznego „Co w puszczy piszczy?”. Podczas finału uczniowie musieli wykazać się wiedzą przyrodniczą odpowiadając na wnikliwe pytania dotyczące Kampinoskiego Parku Narodowego zarówno udzielając odpowiedzi ustnych, jak i wykonując zadania praktyczne.

Wyniki konkursu plastycznego "Co w Puszczy piszczy"

„W pradolinie Wisły – Puszcza Kampinoska” to temat tegorocznego konkursu plastycznego „Co w Puszczy piszczy”. W etapie szkolnym wyłoniono po 3 prace w kategorii klas 1-3 i 4-6.

KONKURS

Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs plastyczny dla klas I – VI

„RZECZPOSPOLITA PRAW CZŁOWIEKA. 25-LECIE EUROPEJSKIEJ KONWENCJI PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE.”

WIELKI SUKCES UCZNIA KLASY I B W KONKURSIE RECYTATORSKIM „WARSZAWSKA SYRENKA”

Uczniowie klasy I b - Marysia Cur i Aleksander Lech wzięli w tym roku udział w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”.

Patryk reprezentował naszą szkołę w konkursie powiatowym.

W dniu 04 maja 2017 w Zespole Szkół w Modlinie Twierdzy obył się I Powiatowy konkurs wiedzy o krajach anglo - i niemieckojęzycznych dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował Patryk Skibiński z kl. VIb, który zajął II miejsce.

​Laureaci szkolnego etapu konkursu plastycznego

„ Żyj zdrowo, ekologicznie, radośnie, odblaskowo i bezpiecznie”

Sukces uczennicy z naszej szkoły

Sukces uczennicy z naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Moja kartka wielkanocna” organizowanym przez 2 Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu Nowym.
wyświetl galerię w Cooliris

Akcja zaczytani.org

Biblioteka Szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim pragną zachęcić was do włączenia się w akcję: zaczytani.org

Celem tak szlachetnej akcji jest zbiórka książek dla dzieci, młodzieży - pacjentów szpitali.

Akcja w naszej szkole trwa od 23.04.2017 do 15.05.2017.

Góra grosza - góra naszych wielkich serc.

Tak jak co roku nasza szkoła przystąpiła do wielkiej akcji charytatywnej „Góra grosza”, która ma na celu pomoc wychowankom domów dziecka, podopiecznych Towarzystwa „Nasz dom”. Wszystkie klasy pięknie włączyły się w to szlachetne dzieło, a dobroć i empatia uczniów okazała się jak zwykle niezawodna.

Happening nauki

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem. Zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić. W tym roku szkolnym, pierwszy dzień wiosny w naszej szkole obchodziliśmy w sposób ciekawy. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, szkoły oraz zniechęcenie uczniów klas starszych do wagarów, by Pierwszy Dzień Wiosny nie był postrzegany jako Dzień Wagarowicza.

KONKURS WIEDZY O LICZBIE PI

14 marca w ramach Dni Matematyki w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się KONKURS WIEDZY O LICZBIE PI.

KONKURS WIEDZY O TEARZE DLA KLAS IV-VI

Pod koniec marca w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Konkurs Wiedzy o Teatrze dla klas IV-VI. Reprezentanci klas musieli zmierzyć się z testem składającym się z 21 pytań.

Wyniki konkursu „Nie tylko dla przyrodników”

Wyniki konkursu „Nie tylko dla przyrodników”

Informacja dla zainteresowanych uczniów z klas 4-6

TERMINY ODDAWANIA KONKURSOWYCH PRAC PLASTYCZNYCH

KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI”

W marcu odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater literacki”. Jak co roku wpłynęło bardzo dużo pięknych prac, aż 85! Jury zwracało uwagę przede wszystkim na samodzielność wykonania staranność i estetykę oraz ogólny wyraz artystyczny. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:.

Wyniki Turnieju Sportowego klas 1-3 ORLIK 2017

Wyniki Turnieju Sportowego klas 1-3 ORLIK 2017

Konkurs wiedzy o teatrze

Dnia 20 marca 2017 roku odbył się konkurs wiedzy o teatrze dla klas trzecich. W konkursie wzięły udział wszystkie klasy trzecie. Drużyny składające się z trzech reprezentantów dzielnie walczyły o zwycięstwo. Konkurs składał się quizu wiedzy dotyczącego podstawowych pojęć teatralnych, kalamburów, pytań otwartych i zdań prawda- fałsz.

Konkurs "Co w puszczy piszczy"

Szkolny etap konkursu "Co w puszczy piszczy" odbędzie się 03.04.2017 r. (poniedziałek) o godz. 13.45 w sali 223.

KONKURS „ W ŚWIECIE BAŚNI”

Dnia 15 marca 2017 roku odbył się konkurs „W świecie baśni”. O godzinie 14.30. stawiły się czteroosobowe drużyny z klas: 4a, 4b, 4c, 4d, 4e. Wszyscy zwarci i gotowi do szlachetnej rywalizacji.

Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

Konkurs skierowany jest do uczniów z klas I-III i IV-VI.

KONKURS PRZYRODNICZY „CO W PUSZCZY PISZCZY”

Regulamin konkursu wiedzy o Puszczy Kampinoskiej

Konkurs „Z technologią w świat nauki”

Grupa uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach rozwijających uzdolnienia z przyrody, pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konkurs dla uczniów klas IV-VI

„Nie tylko dla przyrodników”

XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

15 stycznia 2017 r. w związku z XXV Finałem WOŚP uczniowie i nauczyciele naszej szkoły tradycyjnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. W tym roku środki zbierane były dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Sukces ucznia klasy 5 a w konkursie ogólnopolskim

Z przyjemnością informujemy, że Oskar Gregorczyk- uczeń klasy 5a otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: „Baśnie, naturalnie!”

IV Kiermasz Rzeczy Dużych i Małych

25 stycznia 2017 roku w naszej szkole ruszyła IV edycja akcji charytatywnej „Kiermasz Rzeczy Dużych i Małych”. Rzeczy przygotowane do sprzedaży rozeszły się – podobnie jak w roku ubiegłym – jak przysłowiowe ciepłe bułeczki w ciągu kilku dni. Uzbieraliśmy 200 zł.

Konkurs „Letter to Santa Claus”

Na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs pt. „Letter to Santa Claus”. Dzieci pisały listy do Świętego Mikołaja zapraszając go do swoich domów i prosząc o prezenty, jakie chciałyby otrzymać.

Laureaci Szkolnego Festiwalu Kolęd

Regulamin Tegorocznego Szkolnego Festiwalu Kolęd

Cel Festiwalu:

- zachęcanie uczniów do kultywowania tradycji śpiewania kolęd i pastorałek;

- podkreślenie radosnego klimatu okresu bożonarodzeniowego;

- pomoc dzieciom i młodzieży w odkrywaniu talentów wokalnych.

AKCJA „PODARUNEK DLA PIESECZKA”

W grudniu 2016 roku odbyła się w naszej szkole akcja wspomagająca bezdomne psy mieszkające w nowodworskim schronisku. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia była pani Bogusława Dalgiewicz i jej wychowankowie – uczniowie klasy III d.

Konkurs Mitologiczny dla klas V

Konkurs Mitologiczny dla klas V „Mitologia wiecznie żywa„ odbył się 14 grudnia 2016 r. Jak zwykle cieszył się on niezwykłym zainteresowaniem uczniów.

Nagroda publiczności w konkursie "JESTEM SMART"

Z przyjemnością informujemy, ze uczniowie naszej szkoły Oskar Gregorczyk, Maciej Mordawski, Krzysztof Zarański i Mateusz Jakubowski zdobyli nagrodę publiczności w ogólnopolskim konkursie „JESTEM SMART” w kategorii filmowej.

Konkurs plastyczny Samorządu Uczniowskiego: Bombka świąteczna.

Trwając w niezwykłej, przedświątecznej atmosferze Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz nauczycielem biblioteki - p. Wandą Kępską ogłosił w grudniu 2016 konkurs : „Bombka świąteczna”. Konkurs polegał na wykonaniu jednej klasowej bombki - forma przestrzenna.

Kartka świąteczna

W świetlicy szkolnej przed Świętami Bożego Narodzenia odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego na kartkę świąteczną. Na konkurs wpłynęło 40 kartek wykonanych techniką dowolną.

Wyniki szkolnego etapu konkursu plastycznego "Baśnie, naturalnie!"

Świąteczna akcja pomocy potrzebującej rodzinie

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” Te słowa św. Jana Pawła II zostały umieszczone w Misji szkoły i doskonale charakteryzują uczniów SP 7, ich rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

Laureaci konkursu plastycznego: Szopka bożonarodzeniowa

Prace zostały oceniane w III kategoriach:
Klasy 0 - I; Klasy II - III; Klasy IV - VI.

Szkolny Konkurs Samorządu Uczniowskiego: „Bombka Świąteczna”.

Samorząd Uczniowski serdecznie zachęca wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie: „Bombka Świąteczna”.

Konkurs polega na wykonaniu jednej klasowej bombki (technika i wielkość dowolna). Wykonane prace oddajemy do biblioteki szkolnej.

Termin wykonania prac: 19.12.2016.

Projekt ODYSSEUS II – Europejski Konkurs Kosmiczny

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – V do udziału w Europejskim Konkursie Kosmicznym Odysseus II.
Projekt ma na celu inspirowanie i angażowanie młodych ludzi z całej Europy w badania kosmiczne poprzez serię aktywności edukacyjnych łączących teoretyczne badania naukowe z eksperymentowaniem.

Akcja charytatywna : „Góra grosza”

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziałuw corocznej akcji „Góra grosza”. Każda klasa zbiera od 05 grudnia 2016 do 10 stycznia 2017 pieniądze - drobne monety pieniężne do pudełeczka lub słoiczka.

Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy: „Szopka Bożonarodzeniowa”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0 - VI do udziału w szkolnym konkursie plastycznym: „Szopka Bożonarodzeniowa”.

Uczestnicy konkursu wykonują pracę przestrzenną (stojącą): „Szopka Bożonarodzeniowa” wykorzystując papier, papier kolorowy, nożyczki, klej, kredki. Nie używamy flamastrów, farb, ani elementów drewnianych. Nie używamy także tkanin ani włóczki.

Zbiórka zabawek

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami znajdowała się pewna szkoła, której uczniowie uwielbiali pomagać innym i angażować się w różne akcje charytatywne. Tak by mogła się zaczynać bajka o SP nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim. To, co za chwilę przeczytacie, bajką jednak nie jest.

Sukces pozaszkolny uczennicy klasy va Marty Witek

Z przyjemnością informujemy, ze uczennica naszej szkoły Marta Witek w międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez Nowodworski Ośrodek Kultury zajęła III miejsce.

Konkurs plastyczny „JESIENNY PEJZAŻ WSI. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu ” rozstrzygnięty!

Laureatką i zdobywczynią I miejsca

została uczennica klasy 6 naszej szkoły

Aleksandra Łempicka!


Konkurs "JESTEM SMART"

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie JESTEM SMART organizowanym przez magazyn "TIK w Edukacji" - www.tikwedukacji.pl

Zadaniem konkursowym było nagranie filmu, w którym uczniowie pokażą i opowiedzą o tym, jak na co dzień, w szkole i po lekcjach korzystają z internetu i smartfonów.

Teraz Wy możecie wybrać laureatów nagrody publiczności!

Udostępniajcie i komentujcie! Głosowanie trwa od 15 do 27 listopada.

Linki do filmów:

https://youtu.be/GXHLhWYNOKk

https://youtu.be/0N4xAKiSLJA

https://youtu.be/1-_F8hw2kmc

Baśnie, nautralnie!- ogólnopolski konkurs plastyczny

Zachęcamy wszystkich uczniów z naszej szkoły do uczestnictwa w konkursie plastycznym promującym czytelnictwo.

Konkurs 'Letter to Santa'

Zachęcamy wszystkich uczniów klas IV-VI do udziału w konkursie. Listy do św.Mikołaja mogą być wykonane w dowolnej formie a ich treść powinna być wyjątkowa. Najciekawsze 3 listy zostaną wysłane do św.Mikołaja do Laponii a zwycięzcy otrzymają ciekawe nagrody.
Prace w języku angielskim oddajemy nauczycielom języka angielskiego do
06.12.2016r. (wtorek).

Konkursy przedmiotowe dla uczniów klas IV – VI

Informujemy, że w dniach 3 – 9 listopada 2016 r. będą organizowane następujące konkursy:
- 3 listopada 2016 r. od godz. 9.00 – konkurs z języka polskiego,
- 7 listopada 2016 r. od godz. 13.00 – konkurs z historii,
- 9 listopada 2016 r. od godz. 9.00 – konkurs z matematyki.
Uczniom, którzy zgłosili się do udziału w konkursach życzymy powodzenia.

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS

(etap szkolny)
Moje miasto … i mój region za 100 lat

Polska w bieli i czerwieni

Konkurs plastyczny dla klas IV-VI

II edycja akcji „Zapakuj tornister NIE SOBIE”

Od 1 września do 7 października 2016 roku trwała w naszej szkole II edycja akcji charytatywnej „Zapakuj tornister NIE SOBIE”.

JESIENNY PEJZAŻ WSI KONKURS PLASTYCZNY

JESIENNY PEJZAŻ WSI KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY przez Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
PG2 - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.