Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Konkurs „Z technologią w świat nauki”

Grupa uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach rozwijających uzdolnienia z przyrody, pod opieką nauczyciela przyrody Pani Pauliny Wieczorek, wzięli udział w konkursie „Z technologią w świat nauki” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiego Kuratora Oświaty. 

KONKURS PRZYRODNICZY „CO W PUSZCZY PISZCZY”

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV – VII naszej szkoły.

XXVI FINAŁ WIELKIEJ  ORKIESTRY  ŚWIĄTECZNEJ  POMOCY

14 stycznia 2018 r. w związku z XXVI Finałem WOŚP uczniowie i nauczyciele naszej szkoły tradycyjnie zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. W tym roku środki zbierane były „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Zbiórka trwała od godziny 8.00 do 14:30. Dzięki uprzejmości Rady Rodziców na zmarznięte dzieci w szkole czekała ciepła herbata, bułki i inne słodkości.

Technologie z klasą

Od listopada 2017 uczniowie klasy 7c, 7d i 7e na lekcjach informatyki biorą udział w ogólnopolskim programie TECHNOLOGIE Z KLASĄ objętym honorowym patronatem MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ. Organizatorem programu jest Fundacja Uniwersytet Dzieci.

ETAP SZKOLNY KONKURSU „MAŁY MYŚLICIEL”

13 grudnia odbył się szkolny etap konkursu matematycznego „Mały Myśliciel”. Chętni uczniowie klas szóstych zmierzyli się z niełatwymi zadaniami matematycznymi.

EkoWalentynki 2018 - czyli kochamy recykling

W lutym 2018 rusza VIII edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling". W Dniu Zakochanych, 14 lutego 2018 zainaugurujemy naszą akcję, rozdając walentynkowe słodkości, a to wszystko w zamian za przynoszone zużyte baterie oraz drobny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

SZKOLNY KONKURS Z J. NIEMIECKIEGO "MOJE FERIE W NIEMCZECH"

Zaplanuj na ferie wycieczkę do Niemiec. Przedstaw ją w formie prezentacji multimedialnej w języku polskim.

Szkolny konkurs angielsko – plastyczny „A Christmasstocking”

Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla młodych artystów. Tak w skrócie wyglądało uroczyste podsumowanie konkursu „A Christmasstocking”, które odbyło się 22 grudnia po zakończeniu jasełek szkolnych.

Laureaci Konkursu plastycznego „ Kartka bożonarodzeniowa - szopka”.

Serdecznie gratulujemy!

 Organizatorzy

Akcja charytatywna : „Góra grosza”.

Serdecznie zachęcamy uczniów do udziału  w corocznej akcji „Góra grosza”. Każda klasa zbiera od 27.11.2017 do 02.01.2018 pieniądze - drobne monety pieniężne do pudełeczka lub słoiczka.     

Znowu się udało… Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie

Tradycją naszej szkoły stała się już Świąteczna Akcja Pomocy Potrzebującej Rodzinie. Pomagamy osobom biednym, starszym, samotnym, chorym, nieszczęśliwym, dzieciom… – tym, którzy nas potrzebują. W tym roku (podobnie jak w zeszłym, 2 lata temu, 3 lata temu, 7 lat temu,… jak zawsze) udało się nam zgromadzić wszystko, czego wybrana przez nas rodzina potrzebowała.

PRZEDŚWIĄTECZNA MOBILIZACJA WOLONTARIATU

Szkolne Koło Wolontariatu jest inicjatywą młodzieży, skierowaną do ludzi młodych, którzy chcą pomagać najbardziej potrzebującym, reagować czynnie na potrzeby środowiska, inicjować działania w środowisku szkolnym i lokalnym, wspomagać różnego typu inicjatywy charytatywne i kulturalne.

Promujemy talenty

Zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych bardzo lubią lekcje plastyki. Malowanie przy muzyce u pierwszaków i formy przestrzenne –zwierzęta w klasach szóstych to tylko przykłady działalności twórczej uczniów naszej szkoły.

Sukces na V Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Nasielsku

Po eliminacjach szkolnych mocna grupa z "Siódemki" 13 grudnia 2017 r. udała się do Nasielska na V Festiwal Kolęd i Pastorałek. Uczestników z każdej grypy wiekowej było bardzo wielu, a poziom, szczególnie w kategorii klas IV-VI niezwykle wyrównany.

Wyniki XII Mistrzostw SP7 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet

Wyniki XII Mistrzostw SP7 w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Piruet

Dzień Świętego Mikołaja w SP7

Jak co roku 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 korytarze były gwarne, kolorowe i wesołe. Uczniowie klas I – III ruszyli w mikołajkowym korowodzie. Pląsały Śnieżynki, brykały Renifery, dostojnie sunęli Mikołajowie. W trakcie przedstawienia niespodzianki przybył Święty Mikołaj.

Konkurs dla uczniów klas V pt. „Mitologia wiecznie żywa”

Dnia 28.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się konkurs dla uczniów klas V pt. „Mitologia wiecznie żywa”. Czteroosobowe drużyny reprezentujące poszczególne klasy piąte pochwaliły się w nim swoją wiedzą na temat świata mitów.

Zbiórka słodyczy

Od 23 października do 17 listopada 2017 roku trwała w naszej szkole zbiórka słodyczy. Do akcji  zorganizowanej przez Szkolne Koło Wolontariatu SP 7 włączyły się także wszystkie grupy Publicznego Przedszkola nr 5 i oddziały gimnazjalne oraz nauczyciele. Przez prawie 4 tygodnie akcji uzbieraliśmy „morze” słodyczy. :) Wszystkie rzeczy zostały przekazane potrzebującym maluchom. Dostały je od nas w prezencie mikołajkowym i radości nie było końca.

VI Warszawski Konkurs „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

Zapraszamy uczniów przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w VI Warszawskim Konkursie „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

,,Kocham moją Ojczyznę”

Tuż przed Świętem Niepodległości  odbyła się VIII edycja Konkursu poezji i pieśni patriotycznej ,,Kocham moją Ojczyzną”. Wystąpiło ponad 50 wykonawców z klas I-VII. Część z nich prezentowała się w kategorii pieśń.

Świąteczny Konkurs Samorządu Uczniowskiego i nauczycieli religii Kartka Bożonarodzeniowa - szopka

REGULAMIN I EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO o zasięgu regionalnym „MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

6 listopada 2017 roku był w naszej szkole dniem szczególnym, obchodziliśmy bowiem Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia wszystkie oddziały, a także pracownicy szkoły, przebrali się za swoich ulubionych bohaterów z bajek.

Akcja lato w słoiku

W naszej szkole w ostatnich dniach października odbyła się akcja „Lato w słoiku”. Do akcji włączyły się prawie wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej: klasy pierwsze a,b,c,d; klasa druga b i klasy trzecie a,b,c,e,f,g.

Pamiętamy o naszym papieżu...

W tym roku 8 października obchodziliśmy XVII Dzień Papieski. W związku z tym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim katecheci włączyli w tegoroczne obchody swoich podopiecznych.

Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...

Minęło już 20 lat... Moja mała Ojczyzna

W tym roku odbyły się jubileuszowe, bo dwudzieste z kolei warsztaty - Moja mała Ojczyzna, pod hasłem "Nowy Dwór Mazowiecki - miasto, które kocham...". Uczniowie klas trzecich i piątych z nowodworskich podstawówek zmierzyli się z nie lada wyzwaniem - mieli wykonać mapę tematyczną na jeden z wylosowanych przez siebie tematów, oczywiście dotyczących naszego pięknego miasta.

VI Warszawski Konkurs „Tak żyć, jak żyłem, warto było...” Józef Piłsudski.

Konkurs - "Szopka Betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych."

Regulamin konkursu plastycznego JESIENNY PEJZAŻ WSI

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

​Konkurs plastyczny „Historia jesiennego liścia”

Konkurs plastyczny organizowany jest przez Nowodworski Ośrodek Kultury.

XV edycja Konkursu Ekologicznego „Wisła inspiruje”

Tematyka Konkursu nawiązuje do ogólnopolskiej koncepcji ustanowienia roku 2017 „Rokiem Rzeki Wisły”. Prace konkursowe powinny przede wszystkim nawiązywać do tematu Konkursu, uwzględniając problemy ekologiczne i walory przyrodnicze Wisły.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.