Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Szkolny konkurs „Mam talent”

Pod koniec maja w naszej szkole odbył się konkurs „Mam talent”. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje talenty i uzdolnienia w różnych dziedzinach: plastycznej, muzycznej, sportowej oraz polonistycznej.

Akcja : Zaczytani.org w naszej szkole

Wzorem ubiegłego roku nasza szkoła po raz drugi kontynuowała udział w akcji charytatywnej: Zaczytani.org. Od połowy kwietnia do połowy maja 2017 roku dołączyliśmy do wielkiej zbiórki książek przeznaczonych dla chorych dzieci.
wyświetl galerię w Cooliris

Akcja zaczytani.org

Biblioteka Szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim pragną zachęcić was do włączenia się w akcję: zaczytani.org

Celem tak szlachetnej akcji jest zbiórka książek dla dzieci, młodzieży - pacjentów szpitali.

Akcja w naszej szkole trwa od 23.04.2017 do 15.05.2017.

Góra grosza - góra naszych wielkich serc.

Tak jak co roku nasza szkoła przystąpiła do wielkiej akcji charytatywnej „Góra grosza”, która ma na celu pomoc wychowankom domów dziecka, podopiecznych Towarzystwa „Nasz dom”. Wszystkie klasy pięknie włączyły się w to szlachetne dzieło, a dobroć i empatia uczniów okazała się jak zwykle niezawodna.

Walentynki 2017

W tygodniu poprzedzającym tegoroczne ferie zimowe Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami tak jak co roku zorganizował szkolne „Walentynki”. Wszyscy uczniowie mogli wrzucać kartki lub listy walentynkowe do specjalnie przygotowanych skrzynek pocztowych, a następnie silna ekipa uczniowsko - nauczycielska zajęła się segregowaniem listów.

Konkurs plastyczny Samorządu Uczniowskiego: Bombka świąteczna.

Trwając w niezwykłej, przedświątecznej atmosferze Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz nauczycielem biblioteki - p. Wandą Kępską ogłosił w grudniu 2016 konkurs : „Bombka świąteczna”. Konkurs polegał na wykonaniu jednej klasowej bombki - forma przestrzenna.

Szkolny Konkurs Samorządu Uczniowskiego: „Bombka Świąteczna”.

Samorząd Uczniowski serdecznie zachęca wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie: „Bombka Świąteczna”.

Konkurs polega na wykonaniu jednej klasowej bombki (technika i wielkość dowolna). Wykonane prace oddajemy do biblioteki szkolnej.

Termin wykonania prac: 19.12.2016.

Mikołajkowe małe co nieco

Mikołajki (6.12.) to dzień, w którym chętnie sprawiamy radość innym. Samorząd Uczniowski postanowił obdarować swoich nauczycieli wykonanymi przez uczniów mikołajkami. Twórcami sympatycznych, papierowych postaci byli wychowankowie świetlicy szkolnej oraz uczennice klasy VI a - Monika i Zuzia.

Andrzejkowy zawrót głowy

23 listopada Siódemeczkę ogarnęły wesołe, taneczne nastroje. W tym dniu bowiem odbywały się w naszej szkole Andrzejki. Do południa bawili się uczniowie klas młodszych, zaś wieczorem swoją imprezę miały klasy IV - VI.

Spotkania Zarządu Samorządu Uczniowskiego z gospodarzami klas dotyczące organizacji andrzejek

Andrzejki szkolne są imprezą, która cieszy się dużą sympatią wśród uczniów. Jednak, aby była udana trzeba ją dobrze zorganizować. Z tą myślą odbyły się popołudniowe spotkania robocze SU z gospodarzami klas I - VI. Pierwsze z nich odbyło się 28.10.2016, zaś drugie 17.11.2016. Miejscem spotkań była biblioteka szkolna.

Spotkanie zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły

W dniu 21.10.2016 odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły: Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1- Panią Agnieszką Pindel i Wicedyrektorami: Panią Irminą Bieńkowską oraz Panem Tomaszem Szadkowskim.

Spotkanie Gospodarzy klas z Zarządem Samorządu Uczniowskiego

11 października 2016 o godz. 14.45 w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie gospodarzy klas I - VI z Zarządem Samorządu Uczniowskiego i opiekunami. Podczas zebrania przedstawiono Zarząd Samorządu Uczniowskiego i opiekunów oraz roczny plan pracy.

Intranet

Kontakt

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE
MAZOWIECKIM

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
PG2 - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.