Konkurs plastyczny Samorządu Uczniowskiego: Bombka świąteczna.

Trwając w niezwykłej, przedświątecznej atmosferze Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami oraz nauczycielem biblioteki - p. Wandą Kępską ogłosił w grudniu 2016 konkurs : „Bombka świąteczna”. Konkurs polegał na wykonaniu jednej klasowej bombki - forma przestrzenna.

Szkolny Konkurs Samorządu Uczniowskiego: „Bombka Świąteczna”.

Samorząd Uczniowski serdecznie zachęca wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie: „Bombka Świąteczna”.

Konkurs polega na wykonaniu jednej klasowej bombki (technika i wielkość dowolna). Wykonane prace oddajemy do biblioteki szkolnej.

Termin wykonania prac: 19.12.2016.

Mikołajkowe małe co nieco

Mikołajki (6.12.) to dzień, w którym chętnie sprawiamy radość innym. Samorząd Uczniowski postanowił obdarować swoich nauczycieli wykonanymi przez uczniów mikołajkami. Twórcami sympatycznych, papierowych postaci byli wychowankowie świetlicy szkolnej oraz uczennice klasy VI a - Monika i Zuzia.

Andrzejkowy zawrót głowy

23 listopada Siódemeczkę ogarnęły wesołe, taneczne nastroje. W tym dniu bowiem odbywały się w naszej szkole Andrzejki. Do południa bawili się uczniowie klas młodszych, zaś wieczorem swoją imprezę miały klasy IV - VI.

Spotkania Zarządu Samorządu Uczniowskiego z gospodarzami klas dotyczące organizacji andrzejek

Andrzejki szkolne są imprezą, która cieszy się dużą sympatią wśród uczniów. Jednak, aby była udana trzeba ją dobrze zorganizować. Z tą myślą odbyły się popołudniowe spotkania robocze SU z gospodarzami klas I - VI. Pierwsze z nich odbyło się 28.10.2016, zaś drugie 17.11.2016. Miejscem spotkań była biblioteka szkolna.

Spotkanie zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły

W dniu 21.10.2016 odbyło się spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z Kadrą Kierowniczą naszej szkoły: Dyrektorem Zespołu Szkół nr 1- Panią Agnieszką Pindel i Wicedyrektorami: Panią Irminą Bieńkowską oraz Panem Tomaszem Szadkowskim.

Spotkanie Gospodarzy klas z Zarządem Samorządu Uczniowskiego

11 października 2016 o godz. 14.45 w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie gospodarzy klas I - VI z Zarządem Samorządu Uczniowskiego i opiekunami. Podczas zebrania przedstawiono Zarząd Samorządu Uczniowskiego i opiekunów oraz roczny plan pracy.

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
W NOWYM DWORZE