Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

KONKURS LITERACKI NA ORYGINALNE ŻYCZENIE DLA BIBLIOTEKI

W miesiącu październiku odbył się konkurs literacki, który adresowany był do uczniów z klas IV i V. Celem przedsięwzięcia było zachęcenie dzieci do rozwijania uzdolnień i zainteresowań, promocja biblioteki oraz prezentacja artystycznych talentów.

KONKURS PLASTYCZNY NA NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI

Konkurs plastyczny odbył się w październiku 2017r. Został on zorganizowany z okazji szkolnych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, skierowany do uczniów z klas I – III. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania uzdolnień i zainteresowań, promocja biblioteki i prezentacja artystycznych talentów.

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Dzień Głośnego Czytania został zorganizowany w październiku z okazji szkolnych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Biblioteka – dobre miejsce dla człowieka” we wszystkich bibliotekach szkolnych powiatu nowodworskiego. Na spotkania zaproszono  dwie grupy przedszkolne: RYBKI i JAGÓDKI oraz uczniów z klasy IIa.

STARSI CZYTAJĄ MŁODSZYM

W dniach 27.10. i 30.10.2017 r. zorganizowano w bibliotece szkolnej akcję  w ramach propagowania czytelnictwa i biblioteki dla uczniów klas młodszych. Gośćmi spotkania była klasa Ib i IIb. Na początku uczennice z klasy VIIa – Julia i Zuzia opowiedziały o swoich ulubionych bohaterach książkowych z dzieciństwa, ukochanych maskotkach i zabawach, a także swoim hobby. Podczas spotkania starsze koleżanki czytały wybrane teksty dzieciom.

KIERMASZ KSIĄŻKI

W dniach 23.10 – 15.11.2017 r. zorganizowano kiermasz książki w bibliotece szkolnej. W przygotowaniu stoisk kiermaszowych oraz sprzedaży książek pomagali członkowie Klubu Przyjaciół Biblioteki. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mieli okazję zakupu ciekawych nowości wydawniczych z zakresu literatury pięknej, popularnonaukowej, a także książeczek z kolorowankami, zagadkami dla najmłodszych.

TEATRZYK KAMISHIBAI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

W dniu 23 października 2017 r. odbyły się zajęcia czytelnicze w bibliotece szkolnej, na które zaproszono dwie grupy przedszkolne: MUCHOMORKI i NUTKI oraz uczniów z klasy Ic i Ie. Goście specjalni: p. Agnieszka Sokołowska i p. Anna Kukuryka  z  Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej czytały wybrane teksty utworów: „Brzydkie Kaczątko” i „Bajka o Wiśle” z wykorzystaniem teatrzyku obrazkowego „kamishibai”.

 „Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych”.


Szkolne obchody  uroczystości:   

 „Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych”.

WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 26 września 2017 r. odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim. Po podliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza ustaliła, iż Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została AMELIA ZAGULSKA z kl. Vb, zastępcami przewodniczącego – MARTA ZALEWSKA z kl. IIIh i PAULINA ŁUSZCZYŃSKA z kl. VIIe.

Intranet

Kontakt

Zespół
Szkolno-Przedszkolny nr 1
w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Młodzieżowa 1
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 5311688691, REGON: 146254836
mail: sekretariat@zs1.nowydwormaz.pl

Sekretariat Zespołu - tel./fax 22 775 50 00
PP5 - 22 775 58 71
SP7 - 22 775 50 00
OG - 22 775 32 10

Kontakt

Mapa - lokalizacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera.

Godziny otwarcia

Godziny pracy sekretariatu zespołu

Godziny otwarcia poniedziałek-czwartek 7:30-16:30
  piątek 8:00-16:00

 

Stopka

Copyright Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.